Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Навигационни дискове за Шкода Суперб 2005г.


beko

Recommended Posts

От къде мога да намеря и сваля навигационните дискове за Шкода Суперб модел 2005 година.

 

Ами като цяло ги продават в e-bay. Но ти кои дискове търсиш? За България ли? Ще почакаш...известно време ;) Иначе мисля, че ще си паснат само оригиналните DVD-та. Поне до сега, лично аз не знам да има кракнат софт. за навигация на оригинална заводска система. От опитите, за които знам, няма резултат. Но това беше преди 3-4 месеца. Сега вече може да има ефект, макар че тогава, нещата изглеждаха доста...не добре. А и до колкото знам, единственно Нисан предлагат карта на България с доста добро (дори чудесно) покритие. На VAG автомобилите май изобщо нямат карта, в която е включена нашата страна. Може би след 2-3 години...

Ако откриеш - свиркай!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше писал, че се интересуваш конкретно от БГ веднага щях да ти отговоря, че няма. И то няма не само за Шкода, но и за почти всички останали марки. Решението за момента е палмче (джобен компютър) с интегрирана GPS навигация. Можеш да си го купиш в комплект със стойка за предното стъкло + захранващ кабел + външен говорител. За тези устройства вече има прилични карти за големите градове и за голяма част от пътната мрежа в страната. А за автомобилната навигация ( не само) - бадявам се влизането ни в ЕС да накара разработчиците на карти и софтуер да се сетят, че и наз ни има и че клиентите им биха се нуждаели от подобни карти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От твоите уста - в ушите на производителите :)

Макар, че съм доста песимистично настроен.

Както се казваше в един форум - най-добра карта на България може само ние да си направим ;)

Мисля, че имаше една марка кола във фирмената и навигация имаше бегло загатване за България, но определено не беше от VAG.

Коментара обаче беше як на един от хората който я ползваше:

"Има 5-6 града вкарани ма между тях пътища няма!!!"

Отговор: "Е, че то пътища има ли?!" :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.