Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

130RS 4 sale


Krankenstein

Recommended Posts

http://autobazar.hyperinzerce.cz/osobni ... s-nabidka/

 

ба маа му, дори цена не e посмяла да обяви мадамата, дето я продава :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица! Не мадамата, колата :mrgreen: . Така като гледам в какво е състояние е бегачката, никак евтино няма да я продава :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://autobazar.hyperinzerce.cz/osobni-auta/inzerat/457039-skoda-130rs-nabidka/

 

ба маа му, дори цена не e посмяла да обяви мадамата, дето я продава :(

 

А ти твойта до къде я докара или чакаш да пукне пролет и да я почваш ?

Ако ти трябва помощ свиркай, ние сме на линия и ще помагаме с каквото можем.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента още събирам мат'рял за моята, понеже е с много липси - нямам оригинален състезателен мотор и скорости, също колектор за 2 карбуратора, подът май ще трябва да се смени изцяло най-вероятно от донор 100С, понеже е изрязан, пластмасите - калници и капаци от трябва да се поръчат някъде за изработка от фибростъкло, щото оригиналните са доста зле, предната маска трябва да се изреже наново - имам чисто нова пак от донор 100С ... а да, трябва да й намеря и подходящи спотрни седалки тип "корита" за 4-точкови колани, трябва да се изработи "стъкло" с подвижна фортрочка от плексиглас за шофьорската врата, нямам и тапицерията отвътре. Резервоара е намачкан, не знам дали ще може някак да се изправи, нямам даже представа в какво състояние е ел. инсталацията... и още куп други по-дребни проблеми, за които още дори не съм се и сетил :roll:

 

ако някой може да съдейства при намирането или изрботването на някой от тези неща ще съм му наистина признателен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, имам един чичо - твой адаш - който е от Перник и бачка в еднафирма която прави разни изделия от стъкловлакна. И без това ще имам повод да му звъня тез дни, ако искаш да го питам дали могат да правят неща по образец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, имам един чичо - твой адаш - който е от Перник и бачка в еднафирма която прави разни изделия от стъкловлакна. И без това ще имам повод да му звъня тез дни, ако искаш да го питам дали могат да правят неща по образец...

 

да Бояне, ще съм ти признателен, понеже бащата на едно аверче уж също можеше да ги направи и то евтинджоз, ама напоследък нещо бие отбой... Хашек също спомена за подобна възможност във Варна, ама транспорта доста ще оскъпи нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите карбони вече пътуват за Бг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

2 pcs front fender cost 2500Kč

2pcs rear fender rally cost 4800Kč

front bonnet cost 3800Kč

rear bonnet cost 2100Kč

front spoiler rally cost 1200Kč

 

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите карбони вече пътуват за Бг :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

2 pcs front fender cost 2500Kč

2pcs rear fender rally cost 4800Kč

front bonnet cost 3800Kč

rear bonnet cost 2100Kč

front spoiler rally cost 1200Kč

 

:P

 

ама те още ли не са пристигнали? a aз реших, че вече си ги накичил по Вацек :mrgreen:

front spoiler rally - май ще се наложи да ти го ползвам за мостра на дубликат, ако има къде да го направят във Варна направо го поръчай pls, пък като идваш към ту наше село го метни у талигата и ша опраим сметките... нали знайш - не ми е много спешно, тъй че когато стане - стане ;)

а, може да питаш информативно и за другите колко ще струва, та ако се окаже че е доста по-евтинжоз от софето да ги поръчам всичките там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пластмасите - калници и капаци от трябва да се поръчат някъде за изработка от фибростъкло, щото оригиналните са доста зле, :roll:

 

ако някой може да съдейства при намирането или изрботването на някой от тези неща ще съм му наистина признателен ;)

Може да пратиш един калник да видим дали става за оправяне/въстановяване/
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Хашек също спомена за подобна възможност във Варна, ама транспорта доста ще оскъпи нещата

 

Е, Митак...жалко, че ме няма. Ама ако по подходящо време съм в Бг, транспорта ти е безплатен. Зимам те на по бира до Варна и събаряме седалките...барем влезнат нещата, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пратиш един калник да видим дали става за оправяне/въстановяване/

 

мерси за предложението, ама идеята беше по-скоро да се използват старите за изработка на матрица, та да може да се правят и за в бъдеще резервни калници и капаци, ако недай си боже стане инцидент с колата...

 

Е, Митак...жалко, че ме няма. Ама ако по подходящо време съм в Бг, транспорта ти е безплатен. Зимам те на по бира до Варна и събаряме седалките...барем влезнат нещата, а?

 

Велко, не бързай да се измъкнеш - твърде вероятно е до времето на присригането ти проблема още да не е решен, тъй че ще ти го припомня тоя пост кат му доде времето ;)

 

ПП. понеже доста се отклонихме от темата и модератора може да реши да я мине с гумичката - нека който има нещо предвид да ми пише на ЛС, а после обещавам да пусна една благодарствена тема за всички, които са помогнали, като разбира се отделно ще бъдат и почерпени :smt044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пратиш един калник да видим дали става за оправяне/въстановяване/

 

мерси за предложението, ама идеята беше по-скоро да се използват старите за изработка на матрица, та да може да се правят и за в бъдеще резервни калници и капаци, ако недай си боже стане инцидент с колата...

Сори че не е на лс,но праиш една каса полагаш наилон наместваш калника/намазан с масло/ и пълниш гипс. след стягането обработваш отливката/на ръка/ и след това знаиш - вълнен плат и смола за първа проба.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок Ванко, мерси за идеята, но сам едва ли ще се справя - лятоска кат идвам към морето може да домъкна калниците и да се пробваме с теб заедно... чудя се също дали може примерно от ляв калник да се напави огледална отливка за десен, понеже някой от тях са наистина в лошо състояние и са си изгубили линията дори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да се изработи "стъкло" с подвижна фортрочка от плексиглас за шофьорската врата,

Адаш....с този прексиглас не е добре да се заиграваш,защото първо прексигласа не е здрав и второ при счупването му става на големи и остри парчета,които са доста опасни....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама плексигласа тежи доооста по-малко от стъклото и + тва има различни дебелини плексиглас - някои от тях нямат чупене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А съм чувал че има такива, които издържали на коршум от пистолет!!!

Името на материала беше свързано с плексиглас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи името на метериала е ПОЛИКАРБОНАТ и е пъти по здрав от плексиглас и стъклото, не е дебел(има различни размери де) и е на сравнително добра цена......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, ама откъде може да се купи и най-важното кой после да го изреже и да направи въпросната "форточка" - малкото плъзгащо се прозорче за подаване на карнетите при рали-автомобилите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, ама откъде може да се купи и най-важното кой после да го изреже и да направи въпросната "форточка" - малкото плъзгащо се прозорче за подаване на карнетите при рали-автомобилите?
Във Варна се предлага от фирма Терз. Май има и фирма в пловдив/трябва да разуча коя е/, но не е малко парички.Прати някоя снимка на калник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, не съм правил отделно само на калник - виж в галерията снимките на колата... ето тук има едни, дето ги правят и са ги снимали поотделно:

http://www.skoda-motorsport.de/seite15.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, ама откъде може да се купи и най-важното кой после да го изреже и да направи въпросната "форточка" - малкото плъзгащо се прозорче за подаване на карнетите при рали-автомобилите?
на ботевградско около полицаите има КЪЩА - ЮНГ там трябва да има поликарбон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, ама откъде може да се купи и най-важното кой после да го изреже и да направи въпросната "форточка" - малкото плъзгащо се прозорче за подаване на карнетите при рали-автомобилите?
на ботевградско около полицаите има КЪЩА - ЮНГ там трябва да има поликарбон

 

намерих и ноу-хау за изработката - чехите използват материалите Makrolon или Lexan, каквото и да представляват те:

 

http://web.daves.cz/index2.php?ses_web= ... 0&item=387

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, ама откъде може да се купи и най-важното кой после да го изреже и да направи въпросната "форточка" - малкото плъзгащо се прозорче за подаване на карнетите при рали-автомобилите?
на ботевградско около полицаите има КЪЩА - ЮНГ там трябва да има поликарбон

 

намерих и ноу-хау за изработката - чехите използват материалите Makrolon или Lexan, каквото и да представляват те:

 

http://web.daves.cz/index2.php?ses_web= ... 0&item=387

Поликарбона във варна е на 182лв./кв.м. Май е доста дебело за стъкла, по добрия вариант е да ти го изпекат и да се получи нещо като секурит.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.