Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

КАСКО ЗА ОКТАВИЯ 2


Aston

Recommended Posts

Здравейте.Миналата година, когато взех Шкодата на лизинг платих каско 6.5% върху цената, а сега в сайта на Еуратек гледам че каското е 5.3%.Някой който е на лизингова схема може ли да каже върху каква цена и ставка /%/ е платил каското за тази година.С колко намаляват стойността на автомобила за една година, гледат ли стойностите по каталога на Шваке или по друг начин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип знам че цената на автомобила след 1 година пада и то не с малко.Предполагам за това е този рязък спад в ставката.Всички застрахователни компании работят с Шваке,то е универсален каталог,така че не би трябвало и Алианц да работят по друг начин,може да включват и пазарна оценка на движимата вещ.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ са предоговорили условията с алианц и вече застраховат на по-ниска премия 5.3 освен че цената на 1 годишен автомобил е по-ниска по шваке. Така че ще платиш значително по-малко от миналата година. Което си е добра новина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз платих на 12000 евро или 600евро някъде вноска!!Колата ми е Октавия 1 Съни тур ТДИ 90 к.с. Хечбек,взех я на 26900 лв. миналата година!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че на добра цена са ти я застраховали-поне това което разбрах около 3000 лв само надолу от първоначалната цена!Ако наистина са смъкнали тарифното число Алианц е добре,защото това 6 и отгоре ми се вижда доста високо за нови коли!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.