Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

в. "Стандарт" от днес


Хашек

Recommended Posts

http://www.standartnews.com/bg/article. ... cle=176979

 

Мога само да им се изсмея на смешните драскачи в некадърното вестниче :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, то в случая "драскачката" само цитира изявнелието на некъв тъп чиновник-връзкар:

"...В същия този свят може и да се возиш на БМВ и да твърдиш, че то на практика си е една "Шкода", както заяви в ефир един от хората във въпросната комисия. Просто защото седемте луксозни возила били без екстри съгласно разясненията на същия тоз "сладкодумен гост на държавната трапеза". Аз лично нямам нищо против да ми дадат едно БМВ без екстри, даже и ако ме задължат да го наричам "Шкода", и вярвам, че значителна част от българския народ е на същото мнение..."

според мен много добре казано - идеята е ясна: дали БМВ или Шкода, н.з. важното да за сметка на данъкоплатците, т.е. ние с теб :evil:

А това, че оня *** дори не е чувал сигурно за Супърб си е негов проблем - просто не знае какво изпуска :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го гледах снощи тъпака..каза че далие шкода или бмв все тая като пара ама бмв си било бвм...пък щял да му вика че е шкода щом така трябвало...според репортерите 2 бмв=7 шкоди (говорят за октавия)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек, нещо не си разбрал. Онзи "хубавец", шефът на тази същата комисия за защита на личните данни, онзи ден се изцепи в национален ефир, че тези BMW 5-тици, дето стрували по 30 000 евро, били по-евтини и от Шкода, и за 3 (три) години са се амортизирали напълно и било време дори за смяната им. Та затова сега са сравненията между Skoda и BMW във вестника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го гледах снощи тъпака..каза че далие шкода или бмв все тая като пара ама бмв си било бвм...пък щял да му вика че е шкода щом така трябвало...според репортерите 2 бмв=7 шкоди (говорят за октавия)

 

ми ти какво очакваш? Те в тия комисии са все разни вуйчови селски парвенюта, лошото е, че не си ги избираме ние, но за сметка на това им плащаме заплатите... и бмв-тата, респективно шкодите :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се смея на карикатурата, не на изказването на държавния служител. Защото карикатурата е дело на някой карикатурист на хонорар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веднага си я слагам на аватара, да не ме изпревари някой :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боклуци

Толкова Са Нагли ... :smt019 :smt019 :smt019 :smt029 :smt029 :smt029 :smt029 :smt019 :smt019 :smt019

 

Поясни само кой е нагъл. В статията няма нищо некоректно, така че предполагам говориш за милите ни политици :mrgreen: .

 

П.П. Не съм много сигурен, но май в Чехия правителството се вози в Шкоди :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох стига с тия политици че като гледам тая седмица Темата на Нова, и как ми карат разни джипове дето са с немски номера и не са регистрирани на тяхно име и за имотите дето не били на тяхно име а на родителите им ми идва да запея: КАЛАШНИКОВ.... :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Не съм много сигурен, но май в Чехия правителството се вози в Шкоди :) .

 

Гога,

 

прав си! В Чехия всички държавни институций са задължение да са с Шкода. Което си е нормално имайки предвид че Шкода е местно производство. Мисля че и в Румъния смениха голяма част от служебните BMW-та и Мерцедеси с Дачия :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е хората си подкрепят родната индустрия :!:

А ние навремето един Роувър тръгнахме да произвеждаме и май го изгонихме .... Не съм сигурен ама тогава нещо се писа че имало в договора задължение държавната администрация да купува от тях ли ... абе не съм сигурен. То родните домати изчезнаха, та индустрия ли ще подкрепяме :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е хората си подкрепят родната индустрия :!:

А ние навремето един Роувър тръгнахме да произвеждаме и май го изгонихме ....

 

Не го изгонихме. Просто никой не искаше да купува кола концепция 1970г. при това английска! Ако се произвежда нещо нормално (ако ще и новата лада да е!) ще има пазар. Но да си купиш нов автомобил който с купуването изглежда остарял....

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.