Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ей такъв цвят за Octavia е бях виждал!


Redline__

Recommended Posts

Разглеждах я - 99% съм сигурен, че не е пребоядисвана :!:

 

http://img398.imageshack.us/img398/9458/photo0322yk8.jpg

 

http://img46.imageshack.us/img46/1203/photo0323ly8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееех, като взехме апартамента в Дружба-2 преди 22 години такъв беше цвета на плочките в кухнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Снимката е пред УНСС виждал съм я тая кола там и за мен беше атракция! В каталога на VW има такъв цвят може и да оригинална боя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt039 Коко-ти ще учиш ли,коли ли ще гледаш в тва УНСС? :smt039 Може и компросен вариант-гледаи ЖЕНИТЕ ТАМ :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То по принцип като гледам в каталога на ЕТ има два цвята на кръст и съм сигурен, че примерно в Германия има по-голям избор на цветове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt039 Коко-ти ще учиш ли,коли ли ще гледаш в тва УНСС? :smt039 Може и компросен вариант-гледаи ЖЕНИТЕ ТАМ :P !

 

Всичко гледам Ися, не бой се ;) .

 

gibonass, не е изключен и този вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим колко гледаш-гледай някой да не те подпре отзад(да не ти удари фелата-пепел ми на устата)!Ти ела във Варна да се видим пък.......... :P !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.