Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Направих най-накря няколко снимки да ви покажа докъде съм стигнал (кривата круша). :)

 

1. Плеърчето

 

.jpg

 

2. Отзад как изглежда кората. Задната част е тапицирана оригинална, предната си е нова с кутии за елипсите и усилвателя

 

 

 

.jpg

 

3. Самия багажник. Все още недовършен както се вижда. предстои му изолация и тапициране.

 

.jpg

 

 

Следва - предната линия. Но първо да събера финанси. Така че, живот и здраве - по нататък ще пусна продължение на темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Много добре изглежда.Предполагам че и добре свири.Събуфера сам ли си го правил и ако да със някакво фолио ли си го тапицирал?Получил се е добър ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво много добре се е получило. :)

Аз сега за моята съм поръчал да направят кора....ама ще я видя като се прибера в Кърджали.

Идеята за кората я видях в чишки сайт ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих най-накря няколко снимки да ви покажа докъде съм стигнал (кривата круша). :)

 

1. Плеърчето

 

.jpg

 

2. Отзад как изглежда кората. Задната част е тапицирана оригинална, предната си е нова с кутии за елипсите и усилвателя

 

 

 

.jpg

 

3. Самия багажник. Все още недовършен както се вижда. предстои му изолация и тапициране.

 

.jpg

 

 

Следва - предната линия. Но първо да събера финанси. Така че, живот и здраве - по нататък ще пусна продължение на темата

 

 

 

колега за какво са тия 2-те копчета между врътките за парното ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt039

Едното е за климатика а другото за вътрешна вентилация.

 

Отговориха вместо мен :)

 

Иначе се разочаровах малко как свири Хертц-а в комбито. В това купе не иска да прави налягане като в хетчбека плюс това като усиля повече и тавана дрънчи адски, някакви резонанси, чудесии, в следствие на което качествения звук отива по дяволите. сега ми трябва един свободен цял ден, много силикон и изолация (някаква,лепяща) и в най-вероятно СО... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето го и продължението. Само снимки на това какво добавих - останалото ще се чуе и види на събора и ще си кажете мнението :)

 

предната линия

 

.jpg

 

втория усилвател

 

.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3 LX - Колега, какво ще кажеш като мнение за активен двунамотъчен суб INFINITY?

Извинявам се, че се намесвам - моето мнение е, че няма активен суб, който да вади звук като "стандартен" с отделен усилвател. Всъщност зависи какви да ти очакванията и изискванията. Най-добрият вариант е да си го сложиш в колата и да го чуеш преди да го вземеш.

 

махни го тоя Хертц и сложе нещо истинско ;)

мн е добро и е само 150лв ;)

Предложението ти може и да не е лошо, не съм ги слушал тези, но ти някога чувал ли си Херц, вързан към подходящ усилвател :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махни го тоя Хертц и сложе нещо истинско ;)

мн е добро и е само 150лв ;)

 

29013_605.PNG

 

Нещо истинско викаш :) Братле повярвай ми, да не казвам голяма дума, но до 150 левчета няма какво да бие Херц-а като качество на звука все още. МТХ-те са за СПЛ :!: :!: (тоест налягане). И какъв е точно този модел който си ми показал за 150?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit 1.3 LX - Колега, какво ще кажеш като мнение за активен двунамотъчен суб INFINITY?

 

Дай някакви снимки и модел.Тези INFINITY не са разпространени много. Активните не са много тачени по принцип. Стават ако не ти се занимава да търсиш отделно усилвател, който също да ти заеме допълнително място...и май само това са плюсовете. Както Юли каза нещо такова първо е хубаво да се чуе преди да се купи все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси мисля че това Infinity е от Технополис продават един модел.

Bobi Doctora-извинявам се че и аз се намесвам ама не ти препоръчвам да си го вземаш, чувал сам такова Infinity да свири, разочарова ме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, не си чул по добро, защото не си слушал достатъчно. ;) Че МТХ-а е марка спор няма. Много добри са дори - но и много скъпички. Не на всеки му харесва колата да думка. Аз искам и да свири малко :) По мекия бас ми харесва повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно ме попита коя е най-яката кола :roll: Такова сравнение е безмислено. Всяка марка си има различни класове с различни цени. Ето малко такива които не изостават от твоите любимци - DLS, PPI,Audiobahn,Hifonics,JL Audio,Alpine,Orion,Kicker,Boss...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

В момента водите безмислен спор, защото сравнявате 2 говорителя от различни класове. HERZ-а е говорител за качество, а MTX-а е говорител за SPL.При 1-вия се гони качество, а при 2-рия ниво.

Други говорители за качество са:DLS, Peerless,един High-End модел на Pioneer, но единствения в клас до 160 лв си остава HERZ-а.

Говорители за SPL са:MTX, MAGNAT,KIKER, etc.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.