Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Притрисане при подаване на газ


white_shark

Recommended Posts

Гледам имате си подфорумче отделно за АГУ-тата и ще ви питам за моя проблем.

Имам следния проблем.Карам си колата предимно на газ и от доста време насам се получава следното.Като я запаля така,покарам и си влезе в перфектна работна температура ако прибера смукача напълно при подаване на газ колата почва да работи неустойчиво,да притриса една такава...Пренастройвал съм десетки пъти празния ход от изпарителя,после и от карбуратора,но положението е същото-тръгвам да давам газ и в началото само докато съм погалил педала почва да ми прави мизерии.Нагоре се изчиства като и давам газ.Като опъна лоста на смукача съвсем малко проблема изчезва,но пък така си мисля,че и разхода ми идва висок да карам все на смукач.

Изпарителя лятото го отварях,здраво му е всичко,мембраните не ми се видяха корави,но пък е на 8 години и не знам може би трябва да са по-меки отколкото аз ги заварих тези мембрани.Марката е Landi,а модела Renzo.

Ще съм благодарен ако ми помогнете от къде е проблема,че да не се набутам с мембрани излишно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами според мене е от празния ход-настроил си го с по-малко газ и затова като притвориш смукача се оправя,но може и да ти смуче от някъде допълнителен вздух.това е по-вероятно :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.