Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с мигачите 100S


naskox1

Recommended Posts

Проблема е следния: не ми работеха аварийните и реших отворя ключа и да видя какво мога да направя. Така и не можах да го оправя и след като го сглобих вече не ми работеха и мигачите. Незнам и къде се намира релето за мигачите, защото за аварийните и за мигачите са различни релета. Мисля си, че е някъде под таблото, а и незнам дали ще мога да разглобя таблото за да стигна до релето. Аз и без това исках да го правя електронно. Ако може някой да помогне ще бъда много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Бъркаш отдолу под таблото и напипваш релето. Поне на МВ има дупка под таблото и аз оттам си сменям разни релета и крушки. Само дето на мен мигачите и аварийките са ми на едно реле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вероятно нещо не си свързал както трябва по ключа или някъде не дава добър контакт... би трябвало да има някъде схема на сързването в раздел "литература"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.