Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

избор на октавия


tdt

Recommended Posts

Здравейте шкодажий!!!Искам да знам нещо повече за новата октавия 2 tdi-pd. И по-точно освен, че е много добра дава ли някакви сериозни дефекти? Question Защото чувам, че боята подпухва и други такива........Това е информация от София. Аз съм от Бяла, област Варна. Карал съм 8 години 120 L, но все пак моделите нямат нищо общо. Ще съм ви много благадарен ако ми кажете нещичко!!! Wink ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А БЕ НАЛИ ЗНАЕШ ЧЕ КАТО РЕШИШ ДА КУПУВАШ НЕЩО И ЩЕ СЕ НАМЕРИ НЯКОЙ ДА КАЖЕ АБЕ ТОВА ЛАКОВОТО ПОКРИТИЕ ПОДПУХНАЛО СЛАБА ПРЕДНИЦА ОКАЧВАНЕ И ТН Laughing ТО Е РЕШЕНО ЧЕ ЩЕ Е ОКТАВИЯ НО НАЛИ ЗНАЕТЕ ОКО ДА ВИДИ РЪКА ДА ПИПНЕ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

 

Mod. edit - Моля не пиши с главни букви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Първото, което трябва да те успокои е, че лаковото ти покритие и окачването идват от Фолксваген и са със съответното качество. Колата е на платформата на Голф 5 и има подобна конструкция на окачването и на всичко останало,а да не говорим, че двигателя е едно към едно ! Освен това за лаковото покритие имаш отделна гаранция, по-дълга (ще те излъжа точно колко), така че направо си взимай колата и няма да съжаляваш !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма повод за притеснение.

Това мнение ти го е да някой, който дори не е виждал Октавия на живо. Много хора, когато чуят Шкода си представят онези стари шкодички, които са карани по времето на социализма.

След 1991г. Шкода е синоним на качество (Германско)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте шкодажий!!!Искам да знам нещо повече за новата октавия 2 tdi-pd. И по-точно освен, че е много добра дава ли някакви сериозни дефекти? Question Защото чувам, че боята подпухва и други такива........Това е информация от София. Аз съм от Бяла, област Варна. Карал съм 8 години 120 L, но все пак моделите нямат нищо общо. Ще съм ви много благадарен ако ми кажете нещичко!!! Wink ;)

 

Няма такова нещо ;) Не се притеснявай и прати поздрави на морето :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте шкодажий!!!Искам да знам нещо повече за новата октавия 2 tdi-pd. И по-точно освен, че е много добра дава ли някакви сериозни дефекти? Question Защото чувам, че боята подпухва и други такива........Това е информация от София. Аз съм от Бяла, област Варна. Карал съм 8 години 120 L, но все пак моделите нямат нищо общо. Ще съм ви много благадарен ако ми кажете нещичко!!! Wink ;)

 

:smt005 Привет от мен. 2.0 TDI-PD е доста хубав агрегат. Вярно, пробвал съм го на Г5, а не на Шкода, но ми хареса доста. Нямам идея дали дава дефекти - може и да има някой и друг, но аз лично за фрапиращи неща (както и за дребни) не съм чувал. Ако си чул, че боята е подпуханала - явно колата е била удряна и не е направена след това, както трябва. Ето ти един + Въпреки, че е VAG кола, Шкода е с по-здраво окачване от Ауди и ФВ. Не е толкова крехко и сложно имам впредвид (като конструкция и здравина). Надявам се да избереш кола, която да отговаря напълно на изискванията ти - така де - трябва с кеф да се качваш в нея! Успех в избора :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря Ви за отговорите но за успокоение на душите наши бях длъжен да попитам А сега имали значение от Варна или от СОФИЯ да ги поръчам 2 броя за мен и за БАТИ чакане отсъпка обслужване и тн А за вчера хапнахме и пийнахме за ваше здраве ЧАО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря Ви за отговорите но за успокоение на душите наши бях длъжен да попитам А сега имали значение от Варна или от СОФИЯ да ги поръчам 2 броя за мен и за БАТИ чакане отсъпка обслужване и тн А за вчера хапнахме и пийнахме за ваше здраве ЧАО

Обслужването в София е на хиляди светлинни години от Варненското! Ако имаш възможност поръчвай в София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ти да не мислиш че ми се давт 35 хилки обаче ми омръзна да карам таралясници а и виждаш какви джигити са се навъдили по пътищата та ми се ще по сигурен автомобил От тия корифей във Варна съм възмутен никакво внимание Като му зададо 2 въпроса каза изчакайте малко ииии та се невидя кво да говорим повече за тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ти да не мислиш че ми се давт 35 хилки обаче ми омръзна да карам таралясници а и виждаш какви джигити са се навъдили по пътищата та ми се ще по сигурен автомобил От тия корифей във Варна съм възмутен никакво внимание Като му зададо 2 въпроса каза изчакайте малко ииии та се невидя кво да говорим повече за тях

 

Ако не ти се дават 35К има стари Октавии...на по 4-5-6 години за по около 15ооо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо пък 35К, Съни Тур като мойта нова в ЕТ в момента е от 26 360 до 30 450, зависи от двигателя. Ето, виж : http://www.skoda-auto.com/NR/rdonlyres/ ... ctavia.pdf

 

И ако имаш и стар таралясник да им дадеш - ето ти още 800 лв. напред.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво става тук 3 отговора пиша и кеде ги пускам беш ли му мамата ама нали съм дърт 40 сигурно е моя грешка Новата със 2 00 тди пд е35 и не дай боже автоматика и каква стана тя не ми говори нооооо всичко хубаво се заплаща За сега това е ще се видим след 4-5 дена със бати и жените ще ходим по балканите На здраве исках да кажа със здраве чао

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това за подпухването ми звучи точно като свободни съчинения на някои учен от долно камарци...

То след удар вече така ги пребоядисват че няма познаване освен с едно отверчица да разчовъркаш некаде по некои ъгъл стига да те не бие продавача (а доколкото знам само заводската боя е нитроцелуозна и се разрежда с производни на кореселина и е най-здрава а другите бои са акрилни и наи грубо казано се разреждат с амв мрт бензин),а ако е заводската боя пък съвсем никви проблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.