Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новия Superb


PRR

Recommended Posts

Тук има повече снимки:

 

http://www.automediapro.com/index.php?o ... 8&Itemid=1

 

Лично на мен отзад не ми харесва. Това за задния капак е интересно. Таблото е от Ауди. Най-интересното си остава цената!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не бързайте толкова - на мен ми се струва, че това е някаква нова Октавия (въпреки, че е твърде твърде рано) или някакъв нов модел като цяло. Защо ли - ами защото на снимките се вижда, че колата е хечбек - Ич ми се не верва, че новият Супърб ще е хечбек :roll: . + това ми изглежда доста малък (поне по-малък от сегашния :roll: ), до колкото може да се прецени от снимките...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен, че е хечбек. На едната снимка ясно си личи около 40см. издаден багажник плюс това факта, че може да се отваря както със задното стъкло, така и без него свидетелства, че си е седан.

 

Крайно време е да поспре манията за уголемяване на новите модели. Какъв е смисъла от толкова огромни коли? Разните там S-класи и А8-ци едвам минават по уличките в центъра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че това си е точно новия Супърб,ни повече,ни по-малко! :)

Както казах и в другата тема-колата е много готина според мен,има разчупен дизайн,а и ако е истина това с цената....просто предричам доста голям бум на тази кола,купувана според мен главно от т.н. "средна класа" и "нормални бизнесмени" :)!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре изглежда колицата.

според мен има място за нея на пазара - като фирмена кола.

Иначе както пише и в другата тема, тези които се возят в големи хубави коли се съмнявам да се качат в Шкода

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно преди 2 дена на 13.02 е пусната същата тема за новият SUPERB

5 теми по надолу от тая ..... не виждам много смисъл от тази тема като се повтаря даже загалвието е същото!!! ](*,)

верно е готина колата ама чак пък толкова ... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skoda-fanclub.com/

Тук също има по темата.

 

[-X Аз пак ще кажа - не вярвам да направят Супърба хечбек, ето и в този сайт са писали, че може и да е Октавия 3....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е много чудно, как така ще се отваря капака само. Обикновенно се отваря само стъклото или капака с джама, ама тук казват, че обратното ще го бъде, което пък предполага някакви панти освен тези тгоре до покрива...а аз не видях такива...и ми изглежда чист хечбек. Мисля си, че докато колата не излезе с официални снимки - само ще си чешем езиците :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто вижте новините в сайта. Първата е посветена на Суперба. Не е Октавия 3, за жалост или не, са решили да го правят хеч. А може и за маскировка да са плеснали тоя заден капак, поне според пича, който прави сайта, от който е взета новината, всичко и маскировка. Ама знае ли човек :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда доста агресивна, прединте фарове май са взаймствани от пасата, но не знам защо задните стопоме ми мязат на еднин модел на Мерцедас, ама направо копие. Особено на снимката с отворения багажник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това прилича по скоро на Октавия 3. Идеята с багажника е интересна. Досега можеше да се вдига само стъклото отделно, а това при Шкодите лепсваше в списъка с опции.

 

Това е снимката от другата папка за новия Супърб

http://www.forum-auto.com/uploads/200509/fmvalence_1126126457_photoshop_oct_2.jpg

Задните врати на тази снимка, се спускат плавно, докато при бялата в началото на темата те са извити, малко в стил BMW.

Предните светлини са коренно различни. При тази мигачът е като при новия Румстър, разположен в горната част на фара и по цялата ширина, а при бялата мигачът е в ъгъла. Подобно на новия мерцедес може и Шкода да изглежда по два начина, но от друра страна двете каросерии ми изглеждат различни.

 

А бялата не е снимана на поточна линия. Може би Шкода са допуснали сериозен пробив в сигурността и това да е разработката имено на новата Октавия.

 

Ето още малко снимки.

http://www.flickr.com/photos/shoper/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така смятам,че е доста рано за Октавия 3!Според мен това са заводски трикове-за заблуда на конкуренцията,а и увеличаване на интереса на клиентите... :)!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много "земна" изглежда за прототип. А по снимките ми изглежда по-къса от сегашния Супърб. Пък и хечбек. А и на снимките изглеждат различно. От друга страна Шкода, вече със сигурност работи по Октавия 3. На част от снимките се виждат листове хартия с които фотографа прави параван за да снима, самите брони са много далеч от завършване.... .Супърбът трябва да го представят след около месец, а още да правят, да не говорим за тестове и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.flickr.com/photos/shoper/

Е тия снимки ми харесаха. Благодаря на колегата, който ги е пуснал :) Тук вече разбрах как точно е направено хем седан, хем хечбек. Пантите са на рамката на стъклото - готино решение и страшно сполучливо. А как стъклото стои без да мърда...дали просто поради собствената си тежест? Аз точно това не харесвах СуперБ-а - малкия отвор на багажника. Сега ще може да се ползва и като хечбек и ще може да се вкарат доста по-обемисти предмети, което е чудесно. А дали не е новата Октавия...колеги - загледайте големината на задната врата (по-скоро дължината). Че то моята предна е толкова голяма! Не мисля, че Октавията може да "порастне" толкова много :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не смятам,че багажникът или задницата като цяло на колата са "къси".Колата си изглежда съвсем добре,все пак е още заводска и претърпява промени.Сигурен съм обаче,че ще видим една наистина добра нова Шкода Супърб на изложението в Женева!

Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.