Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новия Superb


PRR

Recommended Posts

На мен тази Шкода (нарочно не казвам Superb или Octavia :) ) много ми харесва. :roll: Но във форума на skodahome.cz в тяхната тема за новия Superb има и ето тази снимка.

 

resizeofsuperb2ck3.jpg

 

Явно е, че снимката е от списание и ми се струва, че имено това ще е новият Superb, (защото го пише в текста 8) )....иии много ми харесва. :mrgreen: :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 към 1 с новия Пасат!Но не доста хубава де... :)Лично аз намирам черти и на РС,както спомена че се надява да види колегата по-горе! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тази Шкода (нарочно не казвам Superb или Octavia :) ) много ми харесва. :roll: Но във форума на skodahome.cz в тяхната тема за новия Superb има и ето тази снимка.

 

resizeofsuperb2ck3.jpg

 

Явно е, че снимката е от списание и ми се струва, че имено това ще е новият Superb, (защото го пише в текста 8) )....иии много ми харесва. :mrgreen: :D

 

На тази снимка много добре изглежда :smt004

Дано и цената не изглежда така добре ама :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще почакаме поне до 2008 ако може да се вярва на това списание. Дотогава сигурно ще пуснат пасат 8 или и аз не знам кво :) Не е лесно да си част от голям концерн. Все на някоя от марките пречиш. А всички ние искаме само едно: Хубави коли на добри цени :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудех се откъде ми е познат модела на снимката и като се вгледа човек по-внимателно разбира. Предните и задните врати копират стила на новата Фабия. Предните врати имат ясно изразен ъгъл при тавана, а задните имат леко заобляне вместо ъгъл на стъклото и вертикално издигане към покрива. Предната броня в долната част е същата, като на сегашната Octavia RS.

А това на снимките (каквото и да е Октавия или Супърб) е доста по различно.

http://www.flickr.com/photos/shoper/

Фаровете са подобни по форма, но различни по разположение на отделните светлини, Стъклата на предните врати се издигат плавно. Абе и двете коли са много различни като стилове. Става ми все по-интересно, какво ще покаже Шкода за новия Суперб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно преди 2 дена на 13.02 е пусната същата тема за новият SUPERB

5 теми по надолу от тая ..... не виждам много смисъл от тази тема като се повтаря даже загалвието е същото!!! ](*,)

верно е готина колата ама чак пък толкова ... :mrgreen:

 

Sorry :smt038 asd

 

Аз пуснах темата и хич не обърнах внимание че по-долу я има. А и чак сега видях твоя коментар....

Моля да бъда извинен :oops:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и според мен това е нова octavia (octavia IV - пак според мен), но изглежда доста луксозно вътре, което не е типично за модела. странно е, защото сегашната octavia е модел 2004-та, а superb е 2001-ва (ако не бъркам нещо), т. е. първи за смяна би трябвало да е superb... без значение обаче какъв е модела, аз лично съм много разочарован. като цяло колата изглежда доста азиатски. присадената от joyster предница ми напомня на остарелия saab 9-5, всички тия чупки и линии.... и малките мигаченца залепени под фаровете... ](*,) а задницата е толкова елементарна, че се чудя професионален дизайнер ли я е правил или някой хлапак.

като цяло колата въобще не ми изглежда модерно, нито пък е красива, оригинална или просто обикновена. прилича ми на грозен китайски боклук, менте на кола, истинска полюция ](*,)

:smt018

:smt019 :smt019 :smt019

 

superb (passat) combi - http://faimg1.forum-auto.com/mesimages/ ... bi%201.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте докато рових из нета разбрах някой новини за новия Супърб.Те са главно с двигателите свързани.Прочетох ,че на Супърба ще се слага 3,2 FSI V6 250 hp,2,0TDI 140hp,1,6FSI 116 hp,1,9TDi 131 hp и може би ще има и версия 4x4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.