Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Garde MTX 160RS


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Може ли малко инфо(линкове, снимки, технически данни...) за този дзвер:

skoda_mtx.jpg

 

Škoda MTX 160 RS - B5, ČSSR 1983

Kupé, soutěžní prototyp skupiny B5. Motor vzadu a pohon zadních kol. V karosérii Škoda Garde je řadový čtyřválec VAZ-Lada 1600 s rozvodem OHC. Firma Metalex (MTX) postavila pouze tři exempláře, dva z nich se pravidelně zúčastňovaly různých soutěží.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това доста ме вдъхновявя.

На горните две снимки от txl предните джанти електронки ли са?

Ако намеря още едно гарде- такова ще го правя :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Начина по-който е направен кита-ми изглежда на Ауди-поскоро Аудито мяза на Шкодата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина по-който е направен кита-ми изглежда на Ауди-поскоро Аудито мяза на Шкодата!

 

Имаш право BlackPearl...наистина прилича на Ауди..там старите модели на WRC ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Начина по-който е направен кита-ми изглежда на Ауди-поскоро Аудито мяза на Шкодата!

 

Имаш право BlackPearl...наистина прилича на Ауди..там старите модели на WRC ;););)

 

ех, колега пак отрони голям бисер - какво ти WRC през 80-те г.!? тогава е имало специален клас за тия турбо динозаври 4х4 - група Б ако се не лъжа, но в последствие ги забранили заради инцидентите, завършили със смъртта на пилоти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начина по-който е направен кита-ми изглежда на Ауди-поскоро Аудито мяза на Шкодата!

 

Имаш право BlackPearl...наистина прилича на Ауди..там старите модели на WRC ;););)

 

ех, колега пак отрони голям бисер - какво ти WRC през 80-те г.!? тогава е имало специален клас за тия турбо динозаври 4х4 - група Б ако се не лъжа, но в последствие ги забранили заради инцидентите, завършили със смъртта на пилоти

 

Не се лъжеш.

Група Б е забранена след смъртта на пилота Хенри Тойвонен и навигатора на Ланча делта С4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.