Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заменям - десен калник за 100S ляв


Galliard33

Recommended Posts

Заменям десен преден калник за 100S за ляв такъв. Калника е чисто нов.


Темата може и да е за купувам / продавам, но ще я пусна тук заначало. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам ляв, ама за жалост е заден... a десния случайно продаваш ли го и за колко?

да ти кажа забелязал съм левите предни са по-кът - кой знае защо все тях ги удрят? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е по темата и сигурно няма да ти помогна, но да спомена че имам 2 нови задни десни калника за 100С. Ако някой търси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхувам се, че няма да намериш преден ляв...

 

Остава вариантът да гледаш по обяви - разни пенсии, дето навремето са се запасявали с ламарини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за намесата ми по темата,но ми се върти една идейка.Няма ли да стане да се направи калъп от някой перфектен калник(пък може и двата предни)и да се изработи от стъклопласт.Хем и ръждата няма да му е враг.Май само дето не бяха на болтове не си спомням...ама бързо се преправят ;)

Между другото чувам някакви приказки за някакво село край Бургас,където правели ламарини за всичко соц. както и за западни сега...Може да се разходя да проверя дали ще намеря нещо за мен и вас естествено;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на болтове, са.

в русе съм виждал преден калник от стъклопласт - от ударена японка. беше останал здрав, само отворите за болтовете бяха счупени, но това все пак е доста слабо място и много лесно се лепи. идеята си стурва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно някъде из нета има. Виждал съм за костенурка, защо да няма за 100с ка. НО човека които реално ми каза да пусна обявата не е таакъв ентусиаст и паралия съответно не вярвам да се захване... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще разпитам из нашите магазини дали има нов калник за колицата...Имам и човек,който има тунинг сервиз и ще го сръчкам да каже някоя човешка цена за направата на такъв калник :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В Кърджали има заден десен(нов) за 100s.

Видях го случайно ако някой се интересува ще питам колко му искат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен мисля,че имаше стопове.(но не съм сигурен)

Магазинчето е много малко и вече работи само на повикване.Другата седмица ще пътувам към Кърджали и ще проверя какво има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вземи моля те и за мен 2 стопа ако имат - не че моите са толкова лоши, ама единият е малко стопен - бояджиите ми размениха крушките навремето :evil: А и все пак новото си е ново, а ме чака и RS-а за реставрация... трябват ми и 2 стъкла за плафона за вътрешното осветление, ако имат и някакви елементи на ламарини от пода на 100С, пак са за RS-а... благодаря ти предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябват ми и 2 стъкла за плафона за вътрешното осветление

 

Аз имам едно.http://images14.snimka.bg/002348017-big.jpgВсъщност нали е като на 1000 МВ плафончето. Ако е същото не ми е проблем да ти го дам. Едното езиче за закрепяне е счупено, но това не е проблем, тези дето са ми в колата изобщо нямат езичета и пак си стоят по местата :mrgreen: .

 

Ето такова е - http://images14.snimka.bg/002348017-big.jpg

 

kukumitcin, понеже тия дни не съм си много в нас и рядко влизам да чатя в скайп, моля те, ако успееш вземи ринговете, дето говорихме. Цената остава 10 лв, нали? Мерси предварително :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги магазинчето е много малко.Едва ли ще има повече от два стопа(ако има де).

И все пак ви казвам първо ще проверя какво има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.