Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо много интересно...


Biohazard

Recommended Posts

Ето какво открих в интернет. Сред многобройните чешки фелиции, руският сайт е избрал точно Felicia от България ! :lol:

 

http://autowp.ru/picture/103675 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

450? ;)

 

и мисля че я имаме на календара, м. февруари.

 

:oops: да де 450 - точно преди да го напиша допивах останалото в бутилките от Трифон зарезан :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

450 не е ли със старата маска (kato na 440 Spartak), тази е с маска на Октавия

Не, Коко, Фелициите и Октавиите са с еднакви решетки.

 

Иначе ето за любопитните въпроса ти онагледен, щото и аз доста се позачудих каква е разликата в решетките на 440 и 450 :oops:

 

skoda-450-1.jpg Skoda 450

 

Skoda%20Octavia%20(1959-61).jpgSkoda 440

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, аз разликата много добре я знам,но мислех, че 440 и 450 са с еднакви маски, както и Фелиция и Октавия. Тогава каква е разликата между 450 и Фелиция . Сега не ми казвайте - името :P

 

Ами това:

 

spartak440.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има доста разлики - външно се различават главно по липсата на "перата" на задните калници на 450, а ако се вгледаш и решетката е малко по-овална: http://skoda.450.sweb.cz/2005-02-12/ipage00009.htm

в механиката разликата е дори по-голяма - 450 е на напречен листов ресор отпред, т.е. зависимо окачване, мотора също е по-слаб.

Колкото до пловдивската макар много добре да изглежда на пръв поглед, все пак е реставрирана у нас и са правени някой компромиси с намирането на одигинални части - ако се вгледаш дори никелираната лайсна на рамката на стъклото липсва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.