Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

магазин - сервиз - В. Търново


joeless

Recommended Posts

тия дни ми дойде страшно просветление :mrgreen:

 

единия от магазините във Велико Търново, посочени в съответния отдел на форума, освен части може да ви предложи и ако не най-добрия, то един от добрите шкода майстори в града... Значи.. става въпрос за магазина под полицията, или:

 

В.Търново

ул. 7 Юли 25Б -под Полицията

062 600 144

0888 731 637

0886 844 469

0887 000 624

Email: dido95@dir.bg

 

та историята е следната - магазина е семеен - жената продава, а мъжът е човека който оправа шкодичките - изпитан е - баща ми дълги години е ползвал неговите услуги, а от опит знам, че не търпи компромиси, особено с колата си.. по добри препоръки от това - здраве му кажи...

името на майстора е Гошо..

 

пп - Малко странно дойде това прозрение, ама се оказа че новата ми колежка е дъщерята на въпросното семействооооо.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: повече не питайте..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и сега си я карам бе петьо :mrgreen: :mrgreen: ама тая сутрин скъсах това-онова по окачването та пак сме в бокса... не питай...

до лятото ... живот-здраве и ... пари ... ако не, през лятото изкарвам доста добри пари и доста от тях ще заминат за Настя, да стане Фтичка-та-свети... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Щото магазина е на Дидо и все още го виждам понякога там.

За нея ми е интересно, щото Гошо живееше в нашия блок преди време, а магазина, тогава се намираше на ул.Славянска - където днес е бебешкия маг.

 

За втория маг.във ВТ бих уточнил, че е магазина на Дора(така си е известен сред шкодаджиите във ВТ), а тя е известна с това, че кара Лада и има доста части за 1203

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.