Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идея за купон - изненада


РусенскоВарено

Recommended Posts

:lol: Тея дни мисля да го пробвам на един приятел и ще кажа истина ли е :mrgreen: . Pow, човече, ще кажа, че ти си ме научил :lol::P .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Тея дни мисля да го пробвам на един приятел и ще кажа истина ли е :mrgreen: . Pow, човече, ще кажа, че ти си ме научил :lol::P .

 

Гога, ти като заредиш бомбата, кажи: '' Ей, забравих... '' и се изнасяй на форсаж, без обяснения, че знаеш ли ги твойте хора - да не решат, че трябва да ти отмъщават.

 

Поздрави, чакам разкази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах много яко, не го знаех тоя номер с нетърпение чакам някой купон d040.gif

 

само, че колагата '' pow '' направи лоша реклама на заведението си..... като ходя там ще искам да ми е в чаша сервирано :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=0qw7ByxX0X8

 

 

Ето и 2 изпълнения, които с право (според мен) се причисляват към...професионалните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей от това не става ли двигател!!! Вместо бензин кола и вместо въздух ментос ХАХАХА :lol::lol::lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.