Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прехвърляне само с договор


tsanko

Recommended Posts

Здравейте, имаме следната ситуация, някой ако може да даде мнение ще съм му благодарен.

Значи, преди да кажем половин година човекът А прехвърля една кола на човека Б с нотариално заверен договор за покупко продажба. Човекът Б не отива в кат и не регистрира колата на свое име.

Сега човек В иска да купи колата от Б.

Може ли да се прехвърли без минаване през кат и без човека А?

Ако не може, може ли човекът А да я прехвърли пак, директно на човека В?

 

Благодаря :)

 

п.с. стана малко задачка - закачка с тия А Б и В, ама ми бяга дар словото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имаме следната ситуация, някой ако може да даде мнение ще съм му благодарен.

Значи, преди да кажем половин година човекът А прехвърля една кола на човека Б с нотариално заверен договор за покупко продажба. Човекът Б не отива в кат и не регистрира колата на свое име.

Сега човек В иска да купи колата от Б.

Може ли да се прехвърли без минаване през кат и без човека А?

Ако не може, може ли човекът А да я прехвърли пак, директно на човека В?

 

Благодаря :)

 

п.с. стана малко задачка - закачка с тия А Б и В, ама ми бяга дар словото ;)

 

охххх-оххххх Казах ти, че е много оплескана работата там. А знаеш ли за човека А каде трябва да ходиш и дали е жив още. Като се набуташ ще отнесеш много сопи в лв. Мислиш ли че не бих я взел миналата година като бях тръгна за нея и черната 110-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със договора отиваш в КАТ и сменяш табелите.Глобата за това че си закъснял е 10лв. Във Врачанския КАТ поне толкоз вземат.След като имаш нотариално заверен договор за покупко продажба собственика (по талон на автомобила ) вече не ти трябва. Ще се наложи първо да си оправиш бакийте с табелите и след това да я продадеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.