Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една интересна игра


zloQQ

Recommended Posts

А м...а и-тва много гадно!Аз повече от 12 сек не можах да издържа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен цаката е да се накарат голямото и малкото топче да се движат към една и съща точка, и ако може да се докарат в една линия с "подложката"... обаче след 20-тата секунда темпото става бясно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22.288, но мился че е късмет :)

 

24.575 - май трябва с теб да почнем да си купуваме лотарийни билети :mrgreen:

най-странното, че успях да го повторя 2 пъти тоя резултат само от няколко игри 8)

 

ПП. 30.504 след още 10-тина игри - дерзайте! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топчетата ги караш да се движат в заедно в една посока до определен момент (малко след удара в тавана на малкото топче) като се стараеш да не мърдаш наляво надясно, т.е. да изпращаш топчето, колкото се може по централно в тавана,

така и по-голямото долу ще заема централна позиция! 35.958!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 секунди, но за 2 мин игра толкова :oops:

 

п.с. ако има награден фонд турнира се записвам веднага, много съм талантлив :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25сек и повече никога няма да я пусна тази игра :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да направим турнир.

Обаче слагайте скрийн шотове, че утре някой ще каже че е направил 50 сек. Който спечели черпи по бира в Родопската на другата среща :)

002284910-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбирам защо хората се дразнят толкова играейки на тази игра? :roll:

аз по принцип съм голям нервняк, но тая игричка просто ме релаксира и ме освобождава от напрежението... Жоро, между другото аз май ще пропусна следващата среща ;)

 

o633082175133307859.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.