Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да се похваля-нова/стара Fabia 1.2 HTP


Recommended Posts

Привет на компанията!

Аз съм шкодоновобранец,ако е рекъл господ,е,на старо,естествено,2004 година,Fabia 1.2 12v,само дето така и не разбрах нивото на оборудване,има AC,ABS,trip computer...Е ли този климатик автоматичен и по какво се разбира?Около ключа за температурата има двуцифрени числа.

Изобщо,ходът разумен ли е или напротив?Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно АС-то не е автоматично. Ако е автоматично имаш цял дисплей (зелен ако не се лъжа) и там ти изписва на колко си го нагласил.

Дали е разумен избора - зависи от парите, километрите на колата, състоянието и т.н. и т.н. И най-вече дали на ТЕБ ти харесва.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си я купил значи ти е харесвала,следователно изборът е добър!:) честито и безаварийни километри! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt005 Да си я караш с кеф! Само тва - с двуцифрените числа, около ключа - не ми стана ясно. То явно си е така на Фабии-те, ма аз като не съм се заглеждал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито

както казват колегите това дали е разумен ход или не зависи само от теб и за какво ще ползваш колата. Дай снимчици да и се порадваме и ние които нямаме такива новички коли.

 

пп.

Само тва - с двуцифрените числа, около ключа - не ми стана ясно.

аз си го представям че може да се регулира температурата от (-)99 до (+)99 градуса f015.gif хахахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност става дума за това:

img_35.jpg

или това:

comfort_03.jpg

 

Не успях да намеря по-качествени/по-големи. Ако се вгледате ще видите че на лявата врътка има написани числа от 17 до 26-28.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на компанията!

Аз съм шкодоновобранец,ако е рекъл господ,е,на старо,естествено,2004 година,Fabia 1.2 12v,само дето така и не разбрах нивото на оборудване,има AC,ABS,trip computer...Е ли този климатик автоматичен и по какво се разбира?Около ключа за температурата има двуцифрени числа.

Изобщо,ходът разумен ли е или напротив?Благодаря.

Придобивката си я бива.

Климата си е автоматичен с тая разлика, че не е климатроник. При този имаш само един датчик за следене на температурата/като в хладилник/, а при троника имаш на всяка дюза и следи за равномерно охлаждане. Тия градуси много не отговарят но са близки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми,на 43000 километра е,платих я 10к.Изглежда добре.

Благодария за помощта,особено за снимките на таблото,точно тези числа имах предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си а караш и да те слуша :D

А числата ако не се лъжа е желаната температура на която да работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.