Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Клипчето!


Biohazard

Recommended Posts

Еми само да кажем че не е 120ка а 130ка и то какво криеше под капака а. Тия унгарски фенове съм ги гледал по други клипове. Фенове от всякъде спор няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
ми даваите да си намирам и аз сухи и да почваме тренировките

 

Ти първо книжка вземи, пък полуоските после :mrgreen: . Доколкото си спомням, няколко съфорумци вече те казаха, че те имат предвид за полуоските, тъй че няма смисъл да повтаряш едно и също по 100 пъти ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре просто те се нещо много рядко и за мен много ценно(за това давам зор толкова) . за книжка не ме мислете аз искам да сьм си направил шкодето-ток преди да я взема . расчитам на вас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.