Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Привет на всички озвучители :D

Две въпросчета от мен :?: :mrgreen:

Знае ли някой как на STREAM MP3 може да му се завада да чете песните от диска произволно, а не да ги кара една след друга? Въбоще имали така функция.

И второто въпросче, някой знае ли линк на упътване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с модела Стрийм-но ако имаш КОПЧЕ МИКС(MIX)-от там е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и shuffle да се води опцията за разбъркано "плейване" на песните. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, открих си книжката ..... в джабката, кой да ти провери :oops: Така да се каже все още преоткривам колата :D:D:D

Избира се MENU влиза се и се избира MIX

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това май е за раздела САМ СЕ СПРАВИХ :D:D:D само се шегувам...

иначе... ти пожелавам още много приятни моменти на откривателство са колата ... винаги е приятно да научиш нещо нова за нея, нали се е като човек и тя... поне на мен ми е приятно.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това май е за раздела САМ СЕ СПРАВИХ :D:D:D само се шегувам...

иначе... ти пожелавам още много приятни моменти на откривателство са колата ... винаги е приятно да научиш нещо нова за нея, нали се е като човек и тя... поне на мен ми е приятно.. ;)

 

Точна за раздела САМ СЕ СПАРАВИХ само че в допълнение с ТИЯ ДВЕ ЛЕВИ РЪЦЕ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Благодаря за пожеланията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Привет на всички от форума. Имам въпрос и ако някой може да ми отговори-благодарности! Упътването за радиото, което открих в колата не е на български, а на други езици. Има ли някъде упътване за работата на радиото-Stream-MP3 на български език?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.