Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

след 103 дни


Recommended Posts

след 103 дни и объркана една поръчка най-накрая дойде колата която поръчах /октавия 2.0 тди / много се кефя само

дето няма да мога да си я покарам още 30 дни щото вчера си счупих

крака но иначе всичко е ОК ,а хората от варненския ЕТ за мен са готини и мисля ,че има разлика със софия.

колата е супер и пожелавам на всички много да се радват на колите си като мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се, че когато се оправиш, повече нито ти, нито колата ще влизате в бокс-а!

Ае наздраве - аз лично ще пийна един ром по тоя случай! Заслужава си! Да ти е честита придобивката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега. Много безаварийни километри. И бързо оправяне.

Малиииии, като се замисля. Да си взема нова кола и да не мога да я карам един месец..... Абе с гипс ще я подкарам. То с гипсирана ръка съм карал де. Ама с гипсиран крак.....

 

Айде че се отплеснах. Още ведниж ЧЕСТИТО! Ааааа, и снимчици да пуснеш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

непременно само да мога да ида до гаража и ги качвам

 

Ау, на мен ако ми се случи подобно нещо много драматично ще го преживея.... :mrgreen: Пожелавам ти бързо оздравяване, честита колица и чакаме снимки :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.