Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен въпрос


Recommended Posts

Здравейте колеги! Имам един необикновен въпрос към всички вас. Имам си едно SONY CD-mp3 player-че в Шкодата. Да ама ми откраднаха панела. Сега остана само другата част. Въпроса ми е, имам в къщи един mp3 player, с USB който се включва към компютър да речем и така си качвам mp3-ки на него. Има изход за слушалки. Мога ли по някакъв начин да го свържа с този в колата и да пусна музика. Трябва ми за днес, ама пусто като съм невнимателен и ме окрадаха, сега ще стоя с празни ръце. Ако някой има идея как да подкарам музика, ще съм му изключително благодарен! Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето CD-та могат да се пускат и без панел. Панела, освен с контактите, контактува при повечето такива устройства и с някакво лостче. Ако го откриеш, натисни го и плейъра ще започне да свири онова, което е свирил преди да му свалиш панела (радиостанция или диск). Проблема е, че няма как да го управляваш обаче - сила на звука, смяна на станция и т.н.

 

Има и друг момент - повечето CD плейъри имат подръжка на жично дистанционно управление. С него можеш да управляваш плейъра без да си му сложил панела. Поне това, което аз съм виждал, можеш да сменяш станциите на радиото, да променяш Volume, както да минаваш от диск на радио и обратното. Знам, че това няма да ти е от полза в случая, но го споменавам заради темата.

 

Ако плейъра ти е от по-нискък клас (до 200-300 лв. да речем) мисля, че не си заслужава да си купуваш нов панел. На Sony не им знам цените, но на Pioneer панела върви около 250 лв. Което автоматично означава - по-добре нов плейър.

 

За страната незнам от къде можеш да си намериш панел втора употреба, но за София, ако идеш на Горубляне, на автоборсата, можеш не само панел (евентуално) да си намериш, но и цял плейър на разумна цена. Всичко е въпрос на избор, възможности и късмет.

 

Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип джамбазки истории не се толерират.По принцип ако ти е,читава работата и имаш документи за плеяра пишеш примерно в тунинг бг и се разбирате с някое момче дето са му гепили тялото,много рядко се случва да изчезне панела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.