Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

двигател от киа на 120-ка?


Recommended Posts

Случайно ми са намира един много добър двигател от киа сифиа - баща ми катастрофира с неговата миналия месец и купи една същата но блъсната (отзад) за без пари... та двигателя си е здрав и той май няма какво да взима, поне засега, от него...

Някой дали има идейка... Има ли някакъв шанс да се присади такова животно (1,6л е добичето) на стария шкодилак? Просто ми е адски любопитно...

 

не съм сигурен че тамата е за този раздел, и ако мод-а сметне за необходимо, нека я измести...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моторът май е на мазда 323.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Kia_Sephia

The first-generation Sephia of 1994-1997 was essentially a reskinned, Korean-built version of the 1990-1994 Mazda Protege.

 

The Mazda Familia is Mazda's subcompact/compact car family, also known as the Mazda 323 in Europe, North America, New Zealand and Australia, and later known as the Mazda GLC then Mazda Protegé in North America, produced in Japan between 1976 and 2003.

 

Power for Sephia comes from an iron-block engine originally developed by Mazda, which once owned a piece of Kia. The engine, now produced by Kia in Korea

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо невъзможно на този свят. Трябва да говориш с компететни хора за направа на фланец и още не малко неща. Смятам че не е проблем да се сложи въпроса е че играчката е сериозна инвестицията и тя няма да е малка тъи че помисли си добре дали въобще да се захващаш. Иначе ако стане съм сигурен че ще си очарован как ще върви. А да не забравя че оригиналните така наречени "мокри" полуоски държат до към 100 кончета после се късат много бързичко :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
Случайно ми са намира един много добър двигател от киа сифиа - баща ми катастрофира с неговата миналия месец и купи една същата но блъсната (отзад) за без пари... та двигателя си е здрав и той май няма какво да взима, поне засега, от него...

Някой дали има идейка... Има ли някакъв шанс да се присади такова животно (1,6л е добичето) на стария шкодилак? Просто ми е адски любопитно...

 

не съм сигурен че тамата е за този раздел, и ако мод-а сметне за необходимо, нека я измести...

 

Може би мислиш нещо такова

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... s=0&uid=53

 

нама невъжможни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.