Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Еуратек - хайде и аз да напиша нещо :)


stenly

Recommended Posts

Хайде сега и аз да напиша две думи :)

 

С приятелката ми се чудим каква кола да си вземе... Двоумим се между Fabia Edition 100, Toyota Yaris и Peugeot 206! От представителствата на изброените от мен марки, само Еуратек работи днес :) Хората бяха много любезни ;) Не един а двама дилъри ни наобиколиха и да ви кажа бяха доста добре запознати с оборудването на моделите! Даже ме светнаха, че джантите от Суперб, ще станат на Октавията, та сега се чудя кои точно 17-ки да взема...(мисля, че ще са пегасуса, но ще се почудя още малко).

 

От София Франс Ауто ни изгониха доста грубо - на вратата пишеше, че само магазинът за резервни части няма да работи днес, а то какво се оказа - бихме път напразно :lol: Скоро ще направим поръчката на Фабиата :)

 

Хайде поздрави на всички и честит празник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто мнение-направил си много добър избор,определено Едишън-а на Шкода са доста добри и сполучливи модели.Аз лично съм се качвал в Супърб Едишън 100 и искам да ви кажа,че е направо страшна! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор, но защо не изчакаш малко. Все пак се задава новата Фабия. Не мислиш ли, че е по-добре да си вземеш нея?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е за мен, а за приятелката ми...Аз си имам фабиа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тея Edition 100 не ги ли изкупиха вече? Толкова време мина... Уж специални екстри, чудеса и разни к'ви ли не неща...а седят още :roll: Много странно, поне за мен - все пак на прилична цена, пък и ти "подаряват" разни екстри... Ако аз ще избирам за приятелката ми - бих взел Елеганс - задължително с кожа. Повозих се веднъж в такова - много ми хареса. Доста хубаво и галещо окото. Пък и като и взимам колата ще ми е кеф :mrgreen:

Каквото и да изберете, смятам, че от трите коли до които сте се ограничили - няма да сбъркате! Успех в избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат това не е истински едишън 100, а елеганс със спортен салон и малък кожен пакет! Просто така са кръстили модела...В Германия едишън 100 включва 16 цолови джанти, кожен салон, задни тонирани стъкла и брони от РС. Цената в Германия е около 20,000 евро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм запознат това не е истински едишън 100, а елеганс със спортен салон и малък кожен пакет! Просто така са кръстили модела...В Германия едишън 100 включва 16 цолови джанти, кожен салон, задни тонирани стъкла и брони от РС. Цената в Германия е около 20,000 евро :)

 

Точно така, освен това в кой сайт на ШкодаАуто бях чел че са само черни :) Тука в бг май само гледат как да излъжат възможно най-много хора само с лепенки по колите...Пример за това - в Русе бяха налепили на едни сивички Фабии такива стикери, а самите коли нямаха нищо общо с едишън100 :| :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В салона в София няма лепенки по колите! Просто така са кръстили модела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В салона в София няма лепенки по колите! Просто така са кръстили модела.

 

Аха, ами няма нужда да коментираме дори повече ми се струва :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не споря дали Фабиите са едишън или просто елеганс,но аз със сигурност съм виждал Шкода Супърб Едишън 100 и ви казвам че и в България според мен си ги има тези модели! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не споря дали Фабиите са едишън или просто елеганс,но аз със сигурност съм виждал Шкода Супърб Едишън 100 и ви казвам че и в България според мен си ги има тези модели! :)

Поздрави!

 

Че ги има - има ги. Ама ги продаваха преди около година, тоест доста странно е да ги имат още на склад, при положение, че това е промоционален модел и са внесли ограничено количество. Просто, както каза stenly , сме побългарили нещата, кръщайвайки "Елеганс"-а+ няколко още глезотийки - "Едишън 100".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм виждал в София Суперб 100 и то направо е очебийно, че е различна. Първо черния цвят...задните затъмнени прозорци, джаните, броните, ауспуха, биксенона...беше V6 TDI. Не успях да и се прорадвам много, защото дойдоха едни чичковци в черни костюми и изпрашиха на някъде... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Днес приятелката ми си поръча Фабиа едишън 100 :) Много е доволна от обслужването в Еуратек - София, предложи ли са й кафе, кола, просто всичко е било на много високо ниво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес приятелката ми си поръча Фабиа едишън 100 :) Много е доволна от обслужването в Еуратек - София, предложи ли са й кафе, кола, просто всичко е било на много високо ниво!

така е :D

докато подпишеш договора :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен ЕТ имат най-лошото обслужване от всички фирми които продават нови автомобили!!! Добре че Шкодите са хубави та сами се продават.

Един приятел си купи един от първите "Супърб" когато излязоха.Топ модела на цялата фирма и служителите се държаха ужасно - тогава още нямаха и кафе и ни викат ходете се разхождайте някаде не висете тука колегата като е готов ще ви се обади а уговорката за получаването на колата беше за предния ден :evil:

Аз като си поръчвах Фабийката и правим поръчката с един от дилърите на едно бюро където висят още трима служители минава някакъв друг и взима каталога с екстрите и аз си чакам!!! Не могат да ми отговорят на въпроса с какъв размер са говорителите във вратата:

цитирам: "Като ти дойде колата ще махнеш кората и ще видиш"

Служебната ми фабийката като я караме за смяна на масла и филтри то е чакане то е мотане.....

Имам чувството че в селската бакалия обслужването е по добро!

Пак казвам добре че Шкодите нямат голяма нужда от реклама 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.