Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос за скоростната кутия


asso

Recommended Posts

От къде се проверява какво е нивото на течността в скоростната кутия и при необходимост от къде се долива, разглеждам тука литературата дето има качена обаче все още не мога да намеря нищо, ако някой може да ми помогне ще е добре, че не сам много навътре материала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предната ми кола, скоростите имаха само една пробка. Отвиваш пробката и наливаш докато протече. После завиваш и караш. Просто гледай за течове. Ако има - ще трябва да се прави някаква интервенция. Иначе, до колкото разбирам от прочетеното, маслото може и да не се пипа изобщо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти то е че от някъде омаслява там около скоростната кутия и не мога да го хвана точно от къде идва. Иначе и аз предположих че е от пробката ама знае ли човек, мерси за информацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е само един път да забележа омасляване на кожената торбичка около скоростния лост,но нищо необичайно след това не стана,т.е. и в момента скоростите си се превключват нормално!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.