Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Европейци сме ний, ама румънците не са...........


РусенскоВарено

Recommended Posts

диваци :mrgreen: ако някой разбира какво говорят може да преведе за непросветените като мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на този човек никой ли не му е казал, че и Майбахът, както всяка друга кола, си има дръжки за отваряне на вратите?!?! :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не са такива туземци румънците. Има един пич от моя клас дето е от там и точно за тва клипче ми разправяше, че "сюжета" е следния - тоя пич с Майбаха му удрят колата (то се вижда) и неможе да си отвори вратата, за да влезе. Е...отделна е темата, че ме болеше сърцето като гледах как летят парчета от Майбаха, ама... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда това си е истинско ако не се лъжа тоя с маибаха е тренер на националния им по некои спорт и е ункален ***...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е сериозно глупав. На мен друго ми е интересно - после как се е оправил със застрахователите !?!?! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на мен ми се струва, че са тъпи за друго....... като искат да влезнат не е ли по-лесно да треснат с чук 1 прозорец и готово. по-бързо по-лесно по-малко щети. а като си отвътре вече да отвориш вратата е по-лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и много по-простичък начин за влизане без да потрошат още повече колата - през дясната врата... по-добре малко да си изпоти с прескачането отколкото да троши кола за 200 000.... бе тъпаци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.