Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Video [Fabia WRC] №1!


Recommended Posts

Към 35 секунда на 180 градусовия завой задната гума на фабията откача ли се или просто си завива :P!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 35 секунда на 180 градусовия завой задната гума на фабията откача ли се или просто си завива :P!!!

 

Откача се :( .

 

Клипчето е страхотно, ама музиката ми се струва малко погребална, без да се обиждате. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 35 секунда на 180 градусовия завой задната гума на фабията откача ли се или просто си завива :P!!!

 

Откача се :( .

 

Клипчето е страхотно, ама музиката ми се струва малко погребална, без да се обиждате. :)

 

Напротив, мисля, че музиката е подбрана адски добре - много въздействащо клипче се е получило :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно 2та линка към песните повредата в моя ''телевизор'' ли е не става дори да тръгнат да се теглят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно 2та линка към песните повредата в моя ''телевизор'' ли е не става дори да тръгнат да се теглят.

 

И при мен е така :? , аз както оплюх песничката вчера, днес реших, че ми харесва :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента не се отварят директориите незнам защо.

Иначе ето ги:

http://share.bol.bg/download/Zw8NpWhHOh

 

http://share.bol.bg/download/YmxNGnMxWU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле няма такава музика мога да я слушам с дни както и правя. ако има още такива парчета само пишете някаде аз ще си ги тьрса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.