Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda 1101


Recommended Posts

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2295675

 

Просто няма такава Шкода 8) :!:

 

Даже се продава...само дето е в Полша :cry: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то май всеки се кефи на това което има, това съм го разбрал на маса с хора притежаващи други марки коли принципа е: моето е най готино:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е верно някои идиоти като мен се кефат само на неща преди 50 години. в момента реставрираме с татко ява 42 година за това не обрьщам внимание чак толкова на форума а имам сьщо и опел 45 година но за него нямам финанси започнах да го разглабям но се отчаях от видяното . сега маи ще е за скрап.шкодата сьщо ме кефи но тя ще е средство за предвижване а не за газария. утре може да ви пратя пик на опела ако някои има желание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тая Ява дето я стягате 4-тактова от 500 кубиковите ли е? Щото и аз имам в мазето една двутактова 150 кубикова от 1949г. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не 2 такта 350 кобика. скаип имаш ли да ми пратиш некоя др снимка на явата че нещо сьм тьп и с тоя форум не се оправям лесно

 

 

с тея лични нищо не разбирам а ако пишем тука ще ни пляскат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога кефи се!

http://www.skoda-auto.com/global/100/history/1945.htm

 

От този модел мен лично ме кефят роадстъра и военната версия дето мяза на вископроходима :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не 2 такта 350 кобика. скаип имаш ли да ми пратиш некоя др снимка на явата че нещо сьм тьп и с тоя форум не се оправям лесно

 

 

с тея лични нищо не разбирам а ако пишем тука ще ни пляскат

 

http://dnn69.hit.bg/Cz.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми почти тая е малко по нова 4 5 години

 

има разлика в прадницата

 

а ти пиц на твоита имаш ли и какво ще я правиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е точно пиЦ на моята Ява снимана преди няколко години пред гаража на бившата вила в Княжево на едно приятелче... от 2 години обаче не съм я изкарвал от мазата - просто оттогава нямам време, роди ми се син. А и честно казано вече ме е страх да карам мотор из София, движението стана пъ(к)лен ад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито за сина ма щом го има него няма да я продаваш

:(

 

ми не знам, той засега не се е научил още дори триколка да кара :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е можеби ще я пазиш за него ,ако те е страх за него ( да кара по софия) ми я продаи . слушам за парите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще помисля и евентуално ще ти пиша на ЛС, но да знаеш няма да е евтино, щото моторетката е ток отвсякъде след пълен основен ремонт на всичко и с изрядни документи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко малко няма да е

в цифри да знаеш дали да се тормозиш да мислиш хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-цифрено число при сички случаи, да продължавам ли да мисля? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисли повече сега много инвестирам по моята и нямам зелено иначе щях да те обявя за луд ако не беше 4 цифрено ма бяш длажен да пробвам хахахаххахахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.