Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гледам и не вярвам на ушите си


Recommended Posts

:o Вижте братушките какво са направили! http://www.auto-motor-und-sport.bg/?act=content&rec=527

 

 

П.П. Моля, ако някой има регистрация в Лада форума да го пусне там, че да му се накефят колегите. Ако мод-а сметне, че това не е за тук, да трие. Приятна вечер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича на фиат, но в това няма нищо лошо имаики предвид че и старите лади имат доста еднакви неща с италянските коли.

след като се возих на чисто нова лада нива разбрах, че пияни хора коли не могат да правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе вчера в весниците имаше статий яка е евала . и ние си имаме антонов ма няма каде да си ги прави човека и са е в франция има си екип но много му се иска да я прави в бг и на нас нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прилича на фиат

 

Цитирам една приятелка, дето кара Стило :" Т`ва мяза на мойта кола на анаболи!" :lol: Пък и на фона на останалите Лади, които са трагедия отвсякъде, това внася малко надежда, че може да се научат да правят наистина читави коли братушките :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменях номерата на шкодилака дойде един пич с УАЗ-469 - военната джипка, май се водеше "Волинь".

Зашили един двигател на Шеви V6 с инДжекция, вместо гюрука - пластмаси и джамове - първа кипра :mrgreen:

Поразпитахме го, отвори капаците - чудничко. Върви със 160 без да трепне и това на старата каруца с руското окачване - просто заводът друго не може да направи. Даже таблото си беше като на старата джипка, е малко повече "часовници" :lol:

Някой спомена че сас правили известно време и петица с инДжекция - абе, кърпена работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......само знаят да копират. От тук малко ,от другаде повече.

През 87ма ,бях в Толияти един месец,в завода.Сигурно съм бил

първия българин видял сегашните NOVA. Имаха две и ги криеха

все едно ще откраднем дизайна. За бутилка "Сл. бряг" ми ги показаха

в дизайн центъра. На пазара мисля ,че ги изкараха след 10 години.

Представям си ,какво ще представляват сегашните в действителност....... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми крали са яко пак, това е стара руска традиция в автомобилостроенето... тоя път японците са ги вдъхновили, вижте само новото Митсубищи лансър Ево:

http://forum.rally-club.net/viewtopic.p ... 99&start=0

в рали форума има и повече снимки на новата лада:

http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=2518

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.