Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Logan Van 1.5dci мнения


Recommended Posts

Извинявайте, ама съм сигурен че голяма част от хората, които оплюха логана не са карали такава кола, а просто са предубедени. Аз съм се возил и съм карал и мога да споделя впечатленията си:

1. Логана е много висок. Катериш се по бордюри и пердашиш по дупките без да ти мигне окото. Следователно може да се товари доста, което е и предназначението.

2. Интериора наистина е малко постен, но за тези пари толкова, а щом ще се взима за магаре няма смисъл да коментираме.

3. Двигателя на въпросния логан беше точно 1.5 дЦИ, вървеше си прилично и предполагам ще върви прилично с климатициците отзад ;)

4. pow, логан ван е по-голям от фабия ван и румстър. Пък и румстъра е по-цивилна кола, поне аз не знам да има модел с ламарини вместо задни стъкла. А и цената не може да се сравнява с логана.

 

Моето мнение е, че за служебно магаре логана пасва екстра, за кола за возене и кеф вече е друго нещо. :)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Логана е много висок. Катериш се по бордюри и пердашиш по дупките без да ти мигне окото. Следователно може да се товари доста, което е и предназначението.

2. Интериора наистина е малко постен, но за тези пари толкова, а щом ще се взима за магаре няма смисъл да коментираме.

3. Двигателя на въпросния логан беше точно 1.5 дЦИ, вървеше си прилично и предполагам ще върви прилично с климатициците отзад ;)

4. pow, логан ван е по-голям от фабия ван и румстър. Пък и румстъра е по-цивилна кола, поне аз не знам да има модел с ламарини вместо задни стъкла. А и цената не може да се сравнява с логана.

 

Моето мнение е, че за служебно магаре логана пасва екстра, за кола за возене и кеф вече е друго нещо. :)

Поздрави

 

Hi,

 

1) Товаренето няма много общо с височината. Това че е висок определено е плюс. Но не означава че можеш да го товариш повече. Просто ще потрошиш окачването.

2) За интериора съм напълно съгласен. Толкова плащаш, толкова получаваш

3) Предполагам най-доброто в колата. Двигателя е на Renault и хич не е лош. В това спор няма.

4) Съгласен.

 

Иначе съм съгласен че, става за служебно магаре. Но кеф не очаквай. Не бих си взел такава дървения за лична. Ако ще я карат разни шофьорчета дето скапват всичко - ок. За лична - НИКОГА!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, ШКОДАДЖИИ,

 

Май най - добре е колегата DaGa, да се обърне за мнение към " обитателите и почитателите " на форума и марката на Дачия, а не да пита за инфо при Шкода феновете. От изписаното до тук май става ясно, че само tsanko се е " катерил " на Логан, с мен ставаме двама - аз и от Соленца имам впечатления и те не са удоволетворителни. А по въпроса за Ван на Румстер - има такъв и то точно с ламарини. От Шкодите само Супърб няма модификация Ван. Като българи - спестовници лесно се хвърляме на евтинията, но.......Дачия ? И то от фирма за монтаж на климатици. Там се изкарват добри пари - колегата skodimrak, който ми е монтирал климатиците в ресторанта, може да потвърди. Пак казвам, че цената на Дачия е основната и атракция, но здравината, сигурността и ефективността на колата за мен лично не са на нужното ниво. И само още две неща, преди поста ми да заприлича на багажник на Октавия като големина:

 

Колега DaGa, ако шефа ти е решил Дачия да купува, остави го да се занимава, последиците ще ги обере той, ти си предложил Румстер, това е достатъчно.

 

Колеги Odin и PRR, тази тема май е хубаво да бъде заключена, вие преценявате, разбира се, но тук все пак е светая светих на Шкода и Дачия си е ерес и :smt039 отвсякъде, та ако може едно :smt035 , само ако може, де. Мерси !!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих дали да я заключвам и реших че не е редно.

Все пак е форум, форума е за да се дискутира. И не виждам нищо лошо да се обсъди друга марка. Все пак сме във "Всеки за всичко". А и тона е добър. Хората ще споделят впечатления. Нека не караме като коне с капаци...

 

Оставям темата отворена.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега и аз съм се катерил на Логан. :mrgreen: Имам навъртяни близо 1200 км с тази "адска машина". Лошо нещо не мога да кажа, освен разбира се, че е румънско и е доста "постно", но за тези пари толкова. Не искам да правя антиреклама на никого, но на пазара има и по-лоши неща от Дачия, които за жалост за МНОГО по-скъпи от нея. Пример, Пежо 206 Седан, което се сглобява в Иран. Возих се на такова с братовчед ми на нещо като тест драйв наскоро. Колата беше на 2000 км и дрънчеше отвсякъде, от дупките за колони на задните врати (колони нямаше,защото не беше върховото изпълнение, но имаше дупки, покрити с мрежеста пластмаса :? ) духаше и влизаше прах :? . Та тази полюция, в най-скъпото изпълнение струва... 26+ хилки :!: Тъй че, има и по-лошо от Дачията ;) .

Иначе, pow е прав, Дачия е своеобразна ерес в този форум :mrgreen:

 

А, да, по релсите на предните седалки имаше толкова грес, че съм принуден да изхвърля един чифт дънки, `щото ги омазах до коленете едва ли не :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:07501ed6

 

От всички Дачии аз ще взема тая, дето мацката я кара, хехехехе.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.