Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кога и кьде в софия


malkiq

Recommended Posts

искам да знам кога и кьде се сабирате в софия че искам да обменим малко инфо пак и да се запознаем лично (нов сам и не сте ме виждали) :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм-даам и аз съм нов във Форума, пък и София не ми е далеч.По дотук прочетеното колегите често се събират в студентски град в Родопската къща дето Ники работи (ако не бъркам) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли да ви помоля да драсвате по някои ред когато ходите за да се пробвам и аз да доида

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма фиксиран ден за срещи.

Когато на някой му домъчнее :cry: за съфорумците,пуска тема тук.

Сбирките са при Ники в "Родопска къща" в Студ. град.

Чети тук и заповядай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

до студентска поликлиника на 30 метра от нея посока зала Христо Ботев.

 

вече по рядко ще се ходи там защото е топло и може на някой паркинг или друго открито място да си правим Збирките (3 бири :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.