Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на двигател и регистрация


Recommended Posts

Здравейте! Скоро се сдобих с Шкода 120L, която закупих от София и все още не съм я прехвърлил. Понеже аз съм от Варна ще се наложи смяна на номерата (те са софийски). Тъй като искам да сменя двигателя и не ми е ясно, моля за съвет! Какво трябва да направя първо - да регистрирам или да сменя двигателя и тогава да регистрирам колата и какво е необходимо за регистрация при смяна на двигателя? Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото аз лично съм запознат с процедурата първо е регистрираи така както си е. После подаваш заявление в КАТ за смяна на данни на МПС. Ще ти искат талон за брак на колата от която си взел мотора и ако всичко е наред ще ти сменят талона с новият номер на двигателя. Лично мене ако питаш като регистрираш колата попитаи каква е процедурата че може да има някакви изменения. Успех с документите и по малко нерви в институцията КАТ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.