Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

изгоряха ми крушки на таблото


brigk

Recommended Posts

карам фелиция 1.9 дизел и искам да попитам, ако някой е сменял крушки на таблото да ми помогне. в смисъл обясни. имам изгорели на скоростомера, на индикацията за къси светлини и сега скоро ми изгоря на врътката за въздуха. предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на мойта поне крушките се сменят, като се разглоби таблото и се извади тази му част, на която са циферблатите. Всички крушки са в отделни цокълчета, които се развиват и се сменят. Ето тук

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... m=76&pos=3

ти качвам литература с картинки, за да се ориентираш как се разглобява таблото и къде ти се намират крушките. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Развий си жилото на километража отпред към кутията преди да сваляш таблото иначе чупиш захващането му към външната "рамка". ;) Аз реших че съм много сръчен и мога метър да мина но се оказа че чак толкова не съм :x ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не е нужно да се развива жилото - поне при мен е на "щипка". Гадно и неудобно е за достигане, но с повечко усилия става...иначе колегата Favorit 1.3LX е много прав - ако действаш "хамалската", си търсиш ново табло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз неприятности с разкачането на жилото откъм таблото съм нямал - вече около 6 пъти :roll: , само трябва да се внимава. Между другото в един магазин за авточасти ми обявиха 1лв/крушка като им показах тази от таблото на Фелата :oops: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крушката на парното е голям Х*й :!: Там евентуално ще видиш зор, за другите сваляш таблото и сменяш, не е проблем...

 

моята крушка за парното (на най-лявата врътка) прекъсва :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.