Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предпазни въздушни възглавници ОКТАВИЯ - ВЪПРОС


jecho

Recommended Posts

Здравейте колеги,

разгледах форума и неможах да намерия подобна тема.

Имам следния проблем, предпазните възглавници на Октавията са сработили при удар, колата вече е възстановена но незнам как да излъжа електрониката че те все още са там, т.е. лампата на ЕАРБЕГА да спре да свети след 30 сек. както е по принцип.

Ако някой знае как става, моля да пише.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАТИТЕЛНО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такъв трик, ама иди или в ЕТ или при някой добър жичкаджия.

 

Иначе на прима виста като най-тъп и лесен вариант - просто махни лампичката от таблото ;) .

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че идеята с махането на лампичката е много добра.

:lol:

Идеалният вариант е, да отидеш в ЕТ, защото мисля, че за такъв проблем зе пипа компютъра. Поне така мисля аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

разгледах форума и неможах да намерия подобна тема.

Имам следния проблем, предпазните възглавници на Октавията са сработили при удар, колата вече е възстановена но незнам как да излъжа електрониката че те все още са там, т.е. лампата на ЕАРБЕГА да спре да свети след 30 сек. както е по принцип.

Ако някой знае как става, моля да пише.

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАТИТЕЛНО.

 

Защо трябва да лъжеш електрониката, че еърбеците (егаси думата) са там? След като колата е възстановена, не са ли сложили нови?

Не е зле да посетиш някой, който разбира VAG-COM-а и да направи през него ако може някоя интервенция ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови не са сложени понеже са много скъпи към 3000 лева (таблото и 2 бр. въздушни възглавници ).

Искам да излъжа компа, понеже страничните въздъшни възглавници са здрави и за да работят ми трябва всичко по системата да е "ОК"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти като не сложиш нови няма "всичко по системата да ти е ОК"

бегай към сервиза тук никой няма да ти помогне, че от разстояние не става !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смятам,че е честно да се правят такива номера при препродажби на автомобили-все пак едно е да се връщат километри,а друго е да липсват цели компоненти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте че не е редно, но в случея аз купих колата и знам какво липства правя я за себе си.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ВНИМАНИЕТО

май ще се ходи в сервиза :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.