Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Из улиците на София


Recommended Posts

Ето какво гние по улиците на София. :cry: Сърцето ме заболя направо. Като гледам номера (СР хххх), колата трябва да е като мойта, от 1966. http://snimka.bg/album.php?album_id=114470

 

Линка е предоставен от malkiq.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga ходи със 100 лв в ръка и я вземи цялата по някакъв начин и ся я остави пред вас, та поне за части да ти върши работа. Иначе след не много време или за скраб ще я дадат или манговците ще я разграбят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво гние по улиците на София. :cry: Сърцето ме заболя направо. Като гледам номера (СР хххх), колата трябва да е като мойта, от 1966. http://snimka.bg/album.php?album_id=114470

 

Линка е предоставен от malkiq.

 

Искаш ли да те водя при една малко по-читава? Близо е до пазара на Иван Вазов е зарязана в една от преките на бул. Витоша, може да я щракна с теУефона ако минавам пак оттам... Свако ми също има такава, много я поддържаше човека, ама не е виждала гараж и много изгни горката, иначе си е в движение, той ме питаше колко може да и вземе като ретро, но го разочаровах, че не вярвам някой да му даде повече от цената за скрап

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера видях в самия център една оранжава шкодка спартак(ако не се лъжа)! Ако някой заинтересуван има желание да му разкрия къде гние да пише на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък вчера видях в самия център една оранжава шкодка спартак(ако не се лъжа)! Ако някой заинтересуван има желание да му разкрия къде гние да пише на ЛС!

 

разкажи на Rsk, ако е Спартак наистина.

сещам се за някой видими разлики - предната маска (на спартака е с 3 решетки, октавията само 1), стоповете (на спартака са цели, октавията от 2 части) и цвета на уредите на таблото (на спартака са бели, октавията - черни)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да я взема тази или някоя друга, ама това чак на есен ще е възможно, че сега всичките ми спестявания заминаха за бала, че нали тая година завършвам. А ако кажа на бащата "Дай 100 кинта за един изгнил коптор!" ще ме изхвърли заедно с частите, дето ги натъпках в кухненските шкафове :mrgreen: . Тъй че, още няколко месеца само ще подсмърчам като циганче пред витрина, докато гледам такива находки да гният по улиците софийски. :cry:

 

Онзи "Спартак", всъщнос е "Октавия", ако е този, за който си мисля. Къде по центъра си го видял?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.