Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърцащи врати на фабиа


galleon

Recommended Posts

значи на фабиа, на неравности поскърцват всички врати, а дясна предна на скорост почва да шуми като че ли не приляга плътно.....какво може да се направи по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай темите по-надолу. Писано е доста.

 

При мен се оправи с напръскване на механизмите с WD40. Други бяха намерили други решения...

 

Поздрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WD40 е универсален смазочен продукт! Продава се в OMV, Lukoil, Shell, Метро, Бриколаж и др. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво е WD40 и къде може да се купи? а според мен скърцат уплътненията или се лъжа?

 

и според мен е от там. на моята фелиция се наблюдава същото явление и адски ме дразни. струва ми се смяна на всичките уплътнители може би ще помогне... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти скърцат уплътненията добре е да си вземеш силиконов спрей за уплътнения и да ги напръскаш или да ги намажеш с глицерин,ще спрат да скърцат,а и зимата няма да замръзват .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.