Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новата емблема на Superb II


Tafkata

Recommended Posts

http://img84.imageshack.us/img84/3400/24wj4.jpg

Как мислите, дали това ще е новата емблема на Шкода, която ще се поставя върху чешките возила. На мен честно казано, зелената с клонките ми харесва повече. :?: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако това е емблемата, лошо няма. Значи се връщаме към стария вариант, от преди VAG. Който пък от своя страна ми харесва повече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това все пак е една рисунка само, но може би ще я сменят

 

Имам един скриин сейвър - Как възникна нова Октавия, и на него има подобни рисунки и визуализации, обаче емблемата си е зелена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако това е емблемата, лошо няма. Значи се връщаме към стария вариант, от преди VAG. Който пък от своя страна ми харесва повече ;)

 

=D> Подкрепям те напълно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.