Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

въпрос фабия 1.4мпи 68к


momo

Recommended Posts

Сложих си летните гуми .

проверих маслото

И като проверих антифриза - БЕше намалял с около 200гр. под минимума :?:

последни го проверявах есента и всичко беше ОК.

Това нормално ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hi,

 

Ми не е добре, но не е болка за умиране. Следи по-редовно антифриза (поне веднъж месечно). Ако престане да намалява сигурно не е била уплътнила добре капачката (примерно). Ако продължи да губи почваш да ровиш къде. Имай предвид че в сервиз няма да ти свършат тая работа, т.е. сам си. Освен ако не губи много бързо де.

 

Поздрави

 

BTW При топло време е нормално да намалява по малко антифриза. Особено ако се включва перката на охлаждането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен за 5 години и нещо, около 15 000 км. ми намаля от максимум на минимум. Не знам дали е нормално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих си летните гуми .

проверих маслото

И като проверих антифриза - БЕше намалял с около 200гр. под минимума :?:

последни го проверявах есента и всичко беше ОК.

Това нормално ли е?

всичко ти е ОК. сигурно си го погледнал в студен ден. провери след няколко дена. при мен на 2-та г. ми показа малко под мин. долях и още седи над мах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е същата, и съвсем нормално й доливах поне 4 пъти антифриз, и то по доста тази зима. Забелязах, че изтича точно от изхода на пластмасовата топки, точно там от където започва тръбопровода й. Незнам дали е болка за умиране. То като намалее компа ми казва, аз доливам и готово. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е същата, и съвсем нормално й доливах поне 4 пъти антифриз, и то по доста тази зима. Забелязах, че изтича точно от изхода на пластмасовата топки, точно там от където започва тръбопровода й. Незнам дали е болка за умиране. То като намалее компа ми казва, аз доливам и готово. :lol:

 

Я обясни, как ти казва компа, че ти е намалял антифриза, щото аз досега не съм чувал Фабията да има индикация за ниво на антифриза. Ако говориш за индикацията на таблото, тя се включва при загряване и както се изрази един приятел: винаги много късно. Във всички случай, след като си локализирал теча, по-добре го оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.