Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето я и мойта красавица


Recommended Posts

Да се запознаем. Регистрирах се днес на този форум. Ето това тук е мойто шкодилаче:

 

31957600.jpg

 

Колата е 1.9 TDI- 90 HP с автоматична скоростна кутия.

Доволен съм много от колата макар че я карам от началото на 2006 и е само на около 9000 км. Преди нея имах хечбек с който изминах около 23000 км и обслужването му се свеждаше до наливане на гориво, миене, полиране и доливане на течност в стъкломиещото устройство.

 

Ще ми бъде приятно ако ме приемете във вашата общност, както и ако се организират някакви срещи ще участвам с най голямо удоволствие стига да имам възможност разбира се...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въх, красавица :mrgreen: Пу-пу да не и е на уруки!

 

Добре дошъл колега! С най-голямо удоволствие те приемаме.

Относно срещите - в момента се организират две.

Едната е за събота в "Родопската къща" в студентски град: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4476

Другата е националния събор: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4371

 

Поздрави[/url]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии, чак ме заслепи таз хубавица. Добре дошъл колега, радвам се че си си избрал точно туй животно да те вози по нашите пътища. Много яки джанти !!!

 

Поздрави и ако може, дай още някоя и друга снимчица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и .... цвета е убийствено як ;) Точно с такъв искам да докарам моята 120-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен! И аз съм нов тук. А колицата ти е много изпъната - красавица Със здраве да си я караш! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мерси за благопожеланията. Аз гледам да е винаги излъскана. НИе сме си цело семейство шкодаджии.

Баща ми имаше навремето 120

Сега той кара Superb

Аз Карам ОКтавия (сега жена ми повече я кара, щото имам друга служебна кола)

Майка ми кара Фабия 1.2 HTP

 

..... и ония педераси от Еуратек един календар не са ни подарили, въпреки четирите коли (щот на мен тая Октавия ми е втора подред) които сме взели, и още една камара приятели дето сме завели там.... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл ! Добро е комбито, харесва ми, джантите са много добри ;) , а ако решиш да махаш автоматичната кутия и да я правиш ръчка, аз съм пръв на опашката да ги трампим :P .

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл и мен много ме кефи тоя цвят.... много е добър :)

и да дойдеш на някоя среща да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome to the Club :smt043

наистина цвета много и отива както и цялата количка е прекрасна. дано много км да изминеш и само гуми да смениш. 8) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, че добре си я потдържаш. Много ме кефи като изпълнение. Бие ми малко на високо проходима, с тези тръби отгоре.

 

Какви тръби, колега, върху покрива ли ? Ако да, това са рейки за багажник - стандарт при Съни Тур. И моята има, ей ги : http://www.snimka.bg/profile.php?edit_p ... id=2475308

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега-със здраве да си я караш и милион безаварийни километри да минеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се запознаем. Регистрирах се днес на този форум. Ето това тук е мойто шкодилаче...

 

Готина е ;) Добре дошъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.