Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia vRS [Special Edition]


Biohazard

Recommended Posts

Отвън особеното е цветът, син не се предлага по принцип за РС...

 

Онзи ден с БлЯк Пърл в София видяхме Фабия РС, която беше маслено зелен металик, даже я снимах. Отстрани на калниците пишеше Elegance, a отзад - 1.9TDi :roll: , много странно, явно беше някакъв микс, защото имаше абсолютно всичко, което има РС-ката (салона 1:1, брони, гърнета, джанти...), но цветът беше оригинален за обикновените Фабии, а и табелките...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се, че пакета за RS може и да се поръча. не мога да се сетя кой ми го каза това :roll: , но беше проверявал.

 

И аз така знам, но тогава колата се води RS, а GT (поне така съм чувал). Виждал съм такава Фабия Седан, с пакет от RS.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че може да се поръча - може, това е ясно. РС и ГТ пакет са различни оптики. Обикновено тоя пакет включва предна и задна броня, а не абсолютно всичко (предна, задна, гърне, джанти, пълен РС салон, волан + арматурно табло от РС) както беше при тая зелената...

 

Освен тоя пич от 2 да е правил 1, или да е поръчал абсолютно всичко, ама тва ще да е най-скъпата Фабия в БГ :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се поръчва отделно. 2005 нямаше отделно спртен пакет и всичко се поръчваше от общ списък с опцийте. Но само спортния салон (седалки, 3-спицов волан, ръчна и скоростен лост в кожа) е към 1200 лв. Виждал съм в Гърция предна броня от RS, монтирана на комбито с 55kW. Можете да си поръчате и отделно от колата и да си поиграете с монтирането на частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за бронята ок-сега излезе и серия(там се казваше) с броня от РС!Но този пич и спирачните му апарати бяха РС(зелени)-всичко по колата беше РСово!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега забелязох че спирачните апарати са червени!Но защо няма ксенон? :? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е съвместино - даже и спирачните апарати и дискове от Octavia I vRS ;)

 

Иначе и аз имам такава идея за моята Фабия, но кога ли ще се захвана :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.