Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

бутилка на мястото на рез. гума


Krankenstein

Recommended Posts

колеги, знае ли някой къде в София има голям избор на такива бутилки на добри цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бул. Христо Ботев в участъка м/у Симион и Стамболийски има 3 магазинчета за газови уредби. Магазините са и от двете страни на булеварда.Там съм гледал няколко размера бутилки, във форма на резервна гума. За цени не знам но около 50-60 лв.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали имат чак пък толкова голям избор,но точно при вас,срещу басейна "Спартак",със сигурност поставят на мястото на резервната гума.Когато карах кола на газ,ходех само в този сервиз и съм много доволна.Определено си разбират от работата.Ако не си проверявал там,разходи се и виж каво ще ти предложат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, знам го този сервиз на Спартак, ще попитам за актуални цени и имат ли подходящи бутилки. За сега съм говорил с Евгени да ме води при негов човек на Красно село, който е сигурен и при него с монтажа всичко излизало 350 кинта, но май нямал подходащи бутилки, които да пасват на 13" резервна гума... никак не съм привърженик на газта, ама при положение, че бензина вече гони 2 кинта, а газта е под левче просто нямам друг избор за ежедневната кола :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Аз слагах моята газова в едно гаражче на гърба на Театъра. 410 кинта с тороидна бутилка на мястото на резервната гума и монтаж + един безплатен реглаж след 500км. Не съм имал никакви проблеми. Ако ти трябва повече инфо пиши на лично.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелицииката мре да се направи на газ:) .Направи си хубаво сметка , като извадиш резервната гума от мястото, къде ще я държиш :!: Да не стане така, че гумата да ти заема повече място в багажника, отколкото една малка бутилка.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фелицииката мре да се направи на газ:) .Направи си хубаво сметка , като извадиш резервната гума от мястото, къде ще я държиш :!: Да не стане така, че гумата да ти заема повече място в багажника, отколкото една малка бутилка.

 

Поздрави

 

Не знам защо смяташ, че мре повече от другие коли, ма явно си имаш съображения. За гумата не си прав - мисля да взема от тия новите по-малките дето са с плътна гума, а пък и за разлика от бутилката мога винаги да я извадя, ако ще пренасям нещо по-обемисто, да не кажа дори може да не я нося в града

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж на ъгъла на пиротска и опълченска едно време съм виждал такива бутилки,но за цена не мога да ти кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бул. Хр. Ботев, в участъка между Симеон и Пиротска - откъм опълченска - пише - Метанови и пропанови уредби инжекциони - виждал съм всякакви бутилки.. само незнам цените..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също търся такава бутилка . Когато отидох в магазина на "ЕЛЕНА ГАС" в гр.Враца ми казаха ,че такива бутилки не продават по отделно,както и по малки.Изключение правят само 60 литровите.С две думи ако реча да си монтирам уредба,едва тогава имам избор за бутилка :evil: Е такава простотия не бях срещал!!! Да им се молиш с парите ,а те да се правят на интересни :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.