Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Досаден проблем Felicia 1.3


Nikolayrd

Recommended Posts

Здравейте !

 

Имам един проблем който ме дразни. Сутрин когато е студено и запаля колата оборотомера скача на 2100 и остава там. Шкодилака си работи на нормални обороти защото чувам двигателя, освен това и да подавам газ нищо не става оборотомера си седи все на едно и също място.

Като покарам малко /20-30 минути може и по малко/ се оправя и си работи. Понеже съм свикнал с него това залепване много ме дразни. Имате ли някакви идеи от къде може да е проблема. Километража работи винаги.

 

Поздрави.[/i]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам идея от какво е и дали може да се оправи - тия уреди са много чувствителни и разбъзикат ли се става кофти. На мен например скоростомерът ми постоянно поакзва с 15-10 км/ч по-висока скорост от реалната. :(

Ако опреш накрая до смяна на оборотомера, знай че имам един чисто нов купен от магазина на Сточна гара - моето табло е само с часовник и мислех да го сменям с оборотомер. Операцията обаче се оказа не толкова проста - и основата трябвало да се сменя, но на тоя етап не ми се занимава при условие, че скоро ще давам Феклацията на жена ми, а тя няма спортни амбиции... така че може да го спазарим изгодно за теб;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема,искам да попитам само? Нормално ли е при 100км. оборотомера да показва 3000 об. Фаворит-92 е колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зависи на коя скорост си ;) например при мен на фаворита 100 км на 5 предавка е към 2600 оборота

 

А при мен на 5-та със 100км. е 3000об.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зависи на коя скорост си ;) например при мен на фаворита 100 км на 5 предавка е към 2600 оборота

 

А при мен на 5-та със 100км. е 3000об.

ами може би тогава или моя или твоя оборотомер не работят точно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.