Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НОВАТА ПРИДОБИВКА


Recommended Posts

И Аз вече мога да се похваля след дълго умуване.И надявам се да съм взел правилното решение.Та колата е : Октавия Хечбек 1 Елеганс 1.8Turbo 20V.На 60.000 км на 2 години е и засега е пушка.Дано така и да бъде завбъдеще.Радва ме много как върви.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,

 

Мнооого безаварийни километри. Пусни снимки на красавицата и заповядай на някоя среща да я обсъдим :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Колега,

Ще я снимам и ще я пусна да я видите.Иначе се води Сахара Металик.Бих дошъл с огромно удоволствие на някоя среще.А кога е най-близката? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Аз вече мога да се похваля след дълго умуване.И надявам се да съм взел правилното решение.Та колата е : Октавия Хечбек 1 Елеганс 1.8Turbo 20V.На 60.000 км на 2 години е и засега е пушка.Дано така и да бъде завбъдеще.Радва ме много как върви.Поздрави

 

Честито! Да те слуша и да и се радваш! Са е време да я полееш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Значи в крайна сметка си направил правилният избор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ! Точен избор си направил :D

Да те попитам само -какви пари я взе и от къде?

Със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги.

Върза ми се около 17,000 Лева след пълното обслужване.Иначе е на 2 години и 4 месеца 60,000 км.Много запазена е без никакви забележки.Оборудване ЕЛЕГАНС.Много и се кефя.А и понавървявя сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.