Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво различава окачването на Octavia Tour и на New Octaiva


Dereal

Recommended Posts

Знам, че старата Октавия не е с алуминиево и многораменно окачване. Но как стоят нещата при новата Октавия? Как са го направили при нея?

 

И ако някой от колегите с новите Октавия е имал работа с окачването си (не дай си Боже - проблеми) споделете какво е било, колко ви е струвало и други подробности - чудим се между старата и новата Октавия, но втората е по-скъпа като първоначална инвестиция, притеснявам се, че и по-нататъчната поддръжка пак ще е по-скъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам новата е върху голф 5 ( страта е върху 4 ) което предполага нула проблеми. Зимаи новата ако стигат парите след 2 години пак ще е нова а старата ще е спряна от производство...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е рано за проблеми със задното окачване. Все пак са минали само 2 години откакто го продават този модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iwanst, Знам, че е на базата на Голф 5, обаче онзи ден бях в Еуратек и ми казаха 2 неща

 

1. Новата Октавия е с алуминиево окачване, което както и да го гледаш не може да е толкова здраво като стоманеното.

 

2. Но за щастие не е толкова сложно като на Ауди, обаче на старата окачването е по-здраво и по-евтино за поддръжка.

 

Харесвам и двете коли, макар в онази New Octavia 4X4 в салона не ми хареса пластмасата по табло и в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.