Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Цветът на колата издава характера


mimi.b™

Recommended Posts

Попадна ми една забавна статия, според която цветът на колата издава характера :P .

Съвпада ли вашият избор на цвят с чертите от характера ви :?:

 

БЯЛ - предпочитат ги щедрите хора.Обичат да правят изненади, подаръци и да харчат пари.Това е добре,когато такъв човек ви е приятел, но не и ако ви е съпруг/а/.За сметка на това пък не са ревниви и не се обиждат лесно.

ЧЕРЕН - хора, които знаят точно какво искат от живота.Склонни са към изневяра, но са ревниви към любимите.Държат на външността си и предпочитат по-скромен партньор.

ЗЕЛЕН - притежават заложби на добри родители.В живота не залагат на бурни страсти, но са капризни, педантични и обожават реда.Не обичат да носят отговорности.

СИН - това са неуверени в себе си хора.Нужно е непрекъснато да ги хвалите и убеждавате в собствените им способности.

ЖЪЛТ - недоверчиви и подозрителни.Биха могли да прекарат целия си живот в самота.

ЧЕРВЕН - обожават да са център на вниманието.А в семейството са абсолютни авторитети.Бързо взимат решения и агресивно защитават гледната си точка.

ВИНЕН - не се чувстват особено уверени.Съвместният живот с такъв човек е приказка.Той е изключително предан на семейството си.Никога не кръшка, поема на плещите си несгодите в семейството.

СИВ - хора със сдържани емоции.Внимателни, практични и пестеливи,държат на думата си.За тях семейството е на първо място.

БЕЖОВ - това е вечното малко дете на мама и татко.За него на първо място е собственото АЗ, после са децата,колата, вилата, жената.................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така мими-супер пост си пуснала.И аз като теб съм с черна кола-от един клуб(отбор сме) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихихи, аз се колебаех между бежов и сив, но взех сивия :)

Предните бяха червени :mrgreen:

Все пак, човек като купува кола 2ра ръка, последното което гледа е цвета. Поне аз съм така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихихи, аз се колебаех между бежов и сив, но взех сивия :)

Предните бяха червени :mrgreen:

Все пак, човек като купува кола 2ра ръка, последното което гледа е цвета. Поне аз съм така :)

Така като гледам си дете по душа,тропа с краче и държи на своето :lol: .Но все пак си достатъчно умен, за да знаеш ,че това не е поведение, характерно за възрастен.Макар да не ти се иска,вече си голям. ;)Познах ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗЕЛЕН - притежават заложби на добри родители.В живота не залагат на бурни страсти, но са капризни, педантични и обожават реда.Не обичат да носят отговорности.

 

 

С изключение на това за родителите (че нали съм малък още :mrgreen: ) май другото е вярно...въпреки че цвета на колата не съм си го избирал аз. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗЕЛЕН - притежават заложби на добри родители.В живота не залагат на бурни страсти, но са капризни, педантични и обожават реда.Не обичат да носят отговорности.

 

 

С изключение на това за родителите (че нали съм малък още :mrgreen: ) май другото е вярно...въпреки че цвета на колата не съм си го избирал аз. :lol:

 

По мои впечатления е абсолютно точно ;) !

А за родителите - има време,ще се докажеш,сигурна съм!

 

За тези, които познавам лично, смея да твърдя, че изборът на цвят съответства почти изцяло с характера!

 

И аз като теб съм с черна кола-от един клуб(отбор сме)

 

Аз имам и червена-убийствена комбинация!Дори ме е срам да си призная :oops: :oops: :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хихихи, аз се колебаех между бежов и сив, но взех сивия :)

Предните бяха червени :mrgreen:

Все пак, човек като купува кола 2ра ръка, последното което гледа е цвета. Поне аз съм така :)

Така като гледам си дете по душа,тропа с краче и държи на своето :lol: .Но все пак си достатъчно умен, за да знаеш ,че това не е поведение, характерно за възрастен.Макар да не ти се иска,вече си голям. ;)Познах ли?

 

Само за поседното ;) Всъщност като се замисля май не само за него.

Но никога не съм тропал с краче и не съм бил глезен, даже обстоятелствата наложиха точно обратното ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЯЛ - предпочитат ги щедрите хора.ОБИЧАТ да правят изненади, подаръци и ДА ХАРЧАТ ПАРИ.ТОВА Е ДОБРЕ, когато такъв човек ви е приятел, но не и ако ви е съпруг/а/.За сметка на това пък не са ревниви и не се обиждат лесно.

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЯЛ - предпочитат ги щедрите хора.ОБИЧАТ да правят изненади, подаръци и ДА ХАРЧАТ ПАРИ.ТОВА Е ДОБРЕ, когато такъв човек ви е приятел, но не и ако ви е съпруг/а/.За сметка на това пък не са ревниви и не се обиждат лесно.

:D

А синьото нарочно ли го пропускаш ? :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, не е честно! [-X

моята кола е бяла, ма тя си беше такава, като я купих - не съм си избирал сам цвета!

Честно казано, мислех да я направя червена, ма от финансови съображения се отказах...сега като чета поста на Мими, се двоумя кой цвят ми подхожда повече... дали да не я направя в цвят мартеница :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt039 аз си го знам - кафявичко като от наакано :smt004 :lol: :smt004 :lol: :smt004 :lol:

 

Не това имах предвид!

Престани с тази самоирония! :evil: :evil: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е това, което пишеш, Мими, аз съм си бордо ( винен ) отвсекъде.

 

Поздрави.......,а на кафе познаваш ли ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно е това, което пишеш, Мими, аз съм си бордо ( винен ) отвсекъде.

 

Поздрави.......,а на кафе познаваш ли ? :mrgreen:

 

.......................и на карти, и на боб.....................Какво предпочиташ? c008.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На боб най обичам, хем ще ми гледаш , хем яхнийка ще врътна, хем салюти за здравето на всички ще пусна :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за всяко нещо може да се пише ,както е удобно на пишещия,но дали всичко е така -не се знае.трабанта ми беше сив-такъв имаше,вартбурга беше зелен-такъв ми беше късмета да купя,шкодата ми е тъмно синя-тя беше по джоба ми ,а локомотивите които карах бяха червени-те всички бяха такива,как да разбера какъв съм като някои неща се отричат от другите в различните цветове?не е нужно да ми отговаряте-аз съм си аз.

ни най малко искам да обидя колежката-два пъти сме били на срещи и съм сигурен че ме е оценила за колегиалноста ми към всички посещаващи форума .

на всички желая здраве и на добър и безавариен път!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попадна ми една забавна статия, според която цветът на колата издава характера :P .

Съвпада ли вашият избор на цвят с чертите от характера ви :?:

 

БЯЛ - предпочитат ги щедрите хора.Обичат да правят изненади, подаръци и да харчат пари.Това е добре,когато такъв човек ви е приятел, но не и ако ви е съпруг/а/.За сметка на това пък не са ревниви и не се обиждат лесно.

ЧЕРЕН - хора, които знаят точно какво искат от живота.Склонни са към изневяра, но са ревниви към любимите.Държат на външността си и предпочитат по-скромен партньор.

ЗЕЛЕН - притежават заложби на добри родители.В живота не залагат на бурни страсти, но са капризни, педантични и обожават реда.Не обичат да носят отговорности.

СИН - това са неуверени в себе си хора.Нужно е непрекъснато да ги хвалите и убеждавате в собствените им способности.

ЖЪЛТ - недоверчиви и подозрителни.Биха могли да прекарат целия си живот в самота.

ЧЕРВЕН - обожават да са център на вниманието.А в семейството са абсолютни авторитети.Бързо взимат решения и агресивно защитават гледната си точка.

ВИНЕН - не се чувстват особено уверени.Съвместният живот с такъв човек е приказка.Той е изключително предан на семейството си.Никога не кръшка, поема на плещите си несгодите в семейството.

СИВ - хора със сдържани емоции.Внимателни, практични и пестеливи,държат на думата си.За тях семейството е на първо място.

БЕЖОВ - това е вечното малко дете на мама и татко.За него на първо място е собственото АЗ, после са децата,колата, вилата, жената.................

 

защо ли ми липсва бял, черен и червен/но че съм нямал/ ама много клоня и към черен/1-ва част/, червен/край/ и бял/среда/ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕРВЕН - обожават да са център на вниманието.А в семейството са абсолютни авторитети.Бързо взимат решения и агресивно защитават гледната си точка.

 

Наистина ли съм такъв :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ми прилича на хороскопите по вестници и телевизии казват 1000 положителни неща за даден човек и зрителя чува само тия който важат за него и си казва, че е вярно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wartburg 1000 - бял

trabant 600 - слонова кост

saab 900 turbo - червен

москвич 412 - червен

москвич 2140 - зелен

skoda 120 - бяла

skoda 120 - сива

volvo 440 - червено

 

 

това са колите минали или минаващи покрай мен ... кажете ми какъв ми е характера !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

wartburg 1000 - бял

trabant 600 - слонова кост

saab 900 turbo - червен

москвич 412 - червен

москвич 2140 - зелен

skoda 120 - бяла

skoda 120 - сива

volvo 440 - червено

 

 

това са колите минали или минаващи покрай мен ... кажете ми какъв ми е характера !

 

Готин, то е ясно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.