Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Елипси Sony-Xplod ???


Recommended Posts

Дайте някое мнение за тези елипси: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121176 :roll:

Ако някой има такива как се "държат" /свирят де / и дали са добър вариант за 120-ката за отзад-естествено ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушал ли си ги? А слушал ли си Hertz DCX 690 \99лв\? До 100лв по добри според мен а и според много други хора няма да намериш. Идеални са за плеър, много добри високи и добър бас. Ако ти се дават повече пари само кажи да ти препоръчам други. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има (според мен) по-добри елипси /сигурно са не много по-скъпи/ на PIONEER. Може да ги сравниш - ценово и като качество в "Технополис", а ако решиш да ги пазаруваш - отиди в "Авител". Там можеш да видиш и HERTZ-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези вече си ги взех, просто офертата беше прекалено изгодна за да я пропусна/абсолютно нови са /. Та сега се чудя дали да си ги слагам на моята кола или да ги пласирам. Ама вие май ме ще ме откажете да ги задържам :roll: А и това решение с червения цвят нещо не ме грабва, аз съм си решил интериора в черно и синьо :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, това че си ги купил и сега ще ги продадеш не е добра идея...Сложи ги пък на събора ще имаш възможност да ги сравниш и с различни видове други елипси и да си прецениш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.