Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 1.9 SDI Elegance


alenn

Recommended Posts

Здравейте!

Аз съм нов във форума и искам да разбера малко повече мнения за един автомобил който предстои да закупя!

Става въпрос за употребявана Фабия 2001 г. 1.9 SDI Elegance, закупена от Еуратек...мисля че е на първи собственик...114к км

Искам да попитам къде е най-добре да отида на първоначална диагностика преди за я закупя окончателно и какво точно да гледам т.е. някакви слаби места по двигател, окачване, купе и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вземай без да се замисляш,моята е на 400000 км и не е мръднала.Виждал съм такава на 550000 км и работи без проблем.Това е най здравия дизелов двигател за който съм чувал.Окачването и да има нещо се оправя лесно и не е толкова скъпо.Гледай да не тече рейката и да не свети лампичката за хидравликата (там ремонтите са скъпи).Моята (400000 км) гори 6-6.2 градско.Задължително иди на предница да проверят дали няма скрити удари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.