Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ще ни спрат ли старите коли от движение?


120 L

Recommended Posts

Чета,че в София тръгнала забрана.....Нямали катализатори и т.н.Притеснен съм,щото в нашата страна лудостта не е от вчера.........Няма да приключи и утре......Какво мислите,колеги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и да ге спрат ще си я карам нелегално ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ама едва ли .. най-много да вдигнат данъците толкова че да се откажем сами...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се вярва! Всяко чудо за три дни. Кой ще връща платени данъци, граждански и винетки??? Хората които ни управляват правят много често глупави изцепки / нещо като линеиките Каиен/ Ха-ХА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно колегата е прав че ще спрат старите коли(както и аз бях чул от някъде такова нещо).ето и линк

http://dnes.dir.bg/2007/04/18/news1586009.html

ще им е..а майката скапана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и от 25 годишни шкоди ще се метнем на 20 годишни коли с изтърбушшени катализатори. :(

според мен няма да ги спрат от движение а ще вдигат всяка година с по някаква значителна сума данъка и така ние ще се откажем от тях.

по този начин като се вдига данъка ще печелят ония горе, а ако ги забранят само ние губим, а те не печелят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, вие представяте ли си какво ще стане ако спрат 500000 коли от движение ей така, с щракване на пръсти. Такъв вой ще надигне обществото, че ще свалят не само кмета, но и правителството покрай него :mrgreen: . Поредния кьорфишек, пуснат от пресата. Като с линейките Порше...не били компютри, а компоти... :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Такъв вой ще надигне обществото, че ще свалят не само кмета, но и правителството покрай него :mrgreen: ....

Няма да има вой. Бълагарите сме овчи народ! Каквото и да кажат ще си мълчим и ще си плащаме. Един като излезе на протест, винаги се намира друг да го осмива и да го одумва какъв глупак е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни дадат и на нас по едно служебно BMW или S-класа! И пак да си говорим...Всички са мръсни подмазници и бездушевни боклуци, гледащи своето добро бъдеще! Нали са много умни, а незнаят прости неща, като, колко доходи получава средно статистическият българин и каква кола кара! Няма смисъл да обсъждаме повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....сещам се за смянята на номерата. Отидохме и се наредихме като жертвени агнета ,защото застрахователи и разни фирмички си имат лобита и си" редят картите ".

Комшиите от Гърция идват и си джиткат у нас със старите номера.

и никой не ги глобява ,а на нас ни извадиха душите.Виждал съм и чешки номера ,не по европейски.

Сега проблема не е толкова в нашите коли ,но ситуацията ще се използва и насочи в посока нечии интереси. Така ще е докато си траем и ходим накъдето ни натирят.

Така си мисля аз.

Хайде със здраве, да се срещнем и видим към края на месеца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано има такива стари коли, които заслужават претопяване. Но по европейските градове все още се срещат Костенурки, ФИАТ 500, Ситроен 2СV и какви ли още не олдтаймери! Ако една кола отговаря на производствените си норми за безопасност и замърсяване, няма причина да бъде спряна от движение. Вероятно и заигравката с по-високит такси ще я има, но пък се и продават катализатоири и който си обича чак толкова ладата, москвето, шкодата... ще предпочете да си сложи катализатор, вместо да плаща такси на същата стойност ;) Сигурно ще има значение и дали се кара на газ! А ще можем да се организираме в ретро-клубове и тогава пак ще си караме.

 

Няма какво да се лъжем, че сме заринати със соц и пропадняшки трошки и това трябва да се поправи! А който държи на колата си и е фен, няма що да се пуаши :)

 

:mrgreen: Спортно гърне за Фичо с катализатор... 875.50 ? :mrgreen:

0234.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен тази идея за спиране на старите коли без катализатор идва най-вече от вноса на всякакви "западни" боклуци, а не толкова от наличието на Шкода, Лада, Москвич и т.н. Само се замислете колко СОЦ возила с издухани и пушещи двигатели сте видяли, и колко такива вносни трошляци... Но какво да се прави, заради едни попарата може би ще я сърбат всички :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно видях темата, но ще ми каже ли някои къде да сложа катализатора в шкода 120l, или някои говорят без да мислят. В скандинавските страни ти намаляват данъка ако караш на газ, а тука те товарят както си искат. В тази държава ставаше единствено киселото мляко, но и него го пре**аха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета,че в София тръгнала забрана.....Нямали катализатори и т.н.Притеснен съм,щото в нашата страна лудостта не е от вчера.........Няма да приключи и утре......Какво мислите,колеги?

 

Аз мисля, че всеки може да казва каквото си ще! Но по отношение на това, че щели спират старите коли от движение... пълни глупости. Това е поредния тъп начин на смотаната ни управа да бръкне в изтънените джобове на българина. Ами те още малко що не кажат, че старите коли ще трябва доброволно да се предадат за старо желязо. Нека да направят такова нещо и какво мислите, че може да стане. Представете си само какво ще бъде, когато стотици собственици на ладички, жигулки, москвичи, трабантчета, вартбурзи, шкодички и тем подобни барикадират с колите си площада пред парламента и почнат да надуват клаксоните.

 

А аз лично, нямам никакво намерение да си спирам любимата ми Шкодичка 105 L - Японка от движение. Нека само някой да ми се изперчи за такова нещо. Ще си намери майстора! Не си я давам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.