Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Струва ли си покупката?


Recommended Posts

Прав е колегата, чуй го първо и го сравни с Pioner-а , а може и с някое Sony. Предполагам че си го видял в Техномаркета, така че там не знам как ще го чуеш но пробвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PIONEER DEH-2900MP го чух наживо и определено ми хареса. :mrgreen: Той ще да е!!! Утре ще се престраша и ще го купя ,пък да става кво ще. Писна ми от толко пробиране :evil:

 

Браво, няма да съжаляваш...Пък и до 200 лева единствената конкуренция - Сони, превъзхождат само с външен вид ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приятел тия дни си купи едно jvc с usb вход което е перфектно само ръгаш стика и си готов ,а колкото до сони личното ми мнение че скъпите модели може да са добри ама аз повече няма да си купя от тази марка,имал съм панасоник от който бях много доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Защо никой, нищо не казва за Блаупинкт? И те имат много добри модело от нисък клас. Говоря визуално, защото аз ги чувам всички еднакво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.